alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Rukavice

 
[43]
Zapracuj na technice se sportovními rukavicemi. Rukavice adidas jsou vyrobeny z odolných materiálů, savých a prodyšných tkanin a mají řadu funkčních prvků. Vyber si model na fotbal, box či posilování.
Fotbal černá PRED GL PRO FSFotbal černá PRED GL PRO FS

PRED GL PRO FS

Fotbal

Muži Golf bílá ADITECH 24Muži Golf bílá ADITECH 24

ADITECH 24

Muži Golf

Rukavice, které ti dopřejí pohodlí při tréninku

Potřebuješ vypilovat svou techniku k dokonalosti, ale potřebuješ zároveň ochránit tvé ruce? adidas ti přináší širokou nabídku nejen brankářských rukavic, ale najdeš tu i modely, které můžeš využít při tréninku v posilovně, vzpírání, cyklistice či veslování. Rukavice se postarají o to, aby byl tvůj trénink co nejpohodlnější a ty se tak můžeš pustit naplno do plnění tvých sportovních cílů. Sportovní rukavice adidas krásně přilnou ke tvé ruce a ty si tak můžeš užít tvůj trénink v pohodlí a vydat ze sebe maximum. Některé modely mají i polstrování, takže se nemusíš bát otlaků či odřenin, ke kterým může během tréninku dojít. Rukavice s lehkou strečovou konstrukcí tě ochrání i před nízkými teplotami, a tak se nemusíš soustředit na nic jiného než na tvůj trénink. Můžeš se těšit i na jiné barvy, než je černá a jistě najdeš rukavice, které sedí právě tvým tréninkovým potřebám.

Rukavice adidas tě ochrání před odřeninami i špatným počasím

Rukavice adidas ti nabízí ochranu jak před odřeninami a otlaky, které by se ti mohly přihodit během náročnějšího tréninku, ale i před nepříznivými vlivy počasí. Zejména polstrování na dlaních, které ti některé modely sportovních rukavic mohou poskytnout, ti usnadní tvůj výkon a ty se tak nebudeš muset soustředit na případné nepohodlí, které by mohlo nastat. Ať už při vzpírání, veslování, cyklistice, fotbalu či běžném tréninku v posilovně. Prodyšný hřbet, který můžeš vidět u některých modelů rukavic, se navíc postará o to, že se tvé dlaně nebudou tolik potit, a tak tvůj trénink bude hned pohodlnější. Pásky kolem zápěstí, které můžeš najít na brankářských rukavicích, se zase postarají o to, aby rukavice držely na svém místě a zajistí ti plné soustředění na hru a chytání míčů. Lehké rukavice pro chladnější dny tě nejen  ochrání před nízkými teplotami, ale s vodivými konečky prstů s nimi můžeš ovládat i dotyková zařízení na hřišti. S rukavicemi adidas si prostě můžeš ohlídat svůj výkon a tím snadněji dosáhnout svých cílů.