alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PÁNSKÉ
  • DÁMSKÉ
  • DĚTI
  • NOVINKA
  • SPORTY
  • KOLEKCE
  • OUTLET
Košík je prázdný

Rukavice

 
[44]
Zapracuj na technice se sportovními rukavicemi. Rukavice adidas jsou vyrobeny z odolných materiálů, savých a prodyšných tkanin a mají řadu funkčních prvků. Vyber si model na fotbal, box či posilování.
Originals vícebarevná RukaviceOriginals vícebarevná Rukavice

Rukavice

Originals

Rukavice, které ti dopřejí pohodlí při tréninku

Potřebuješ vypilovat svou techniku k dokonalosti, ale potřebuješ zároveň ochránit tvé ruce? adidas ti přináší širokou nabídku nejen brankářských rukavic, ale najdeš tu i modely, které můžeš využít při tréninku v posilovně, vzpírání, cyklistice či veslování. Rukavice se postarají o to, aby byl tvůj trénink co nejpohodlnější a ty se tak můžeš pustit naplno do plnění tvých sportovních cílů. Sportovní rukavice adidas krásně přilnou ke tvé ruce a ty si tak můžeš užít tvůj trénink v pohodlí a vydat ze sebe maximum. Některé modely mají i polstrování, takže se nemusíš bát otlaků či odřenin, ke kterým může během tréninku dojít. Rukavice s lehkou strečovou konstrukcí tě ochrání i před nízkými teplotami, a tak se nemusíš soustředit na nic jiného než na tvůj trénink. Můžeš se těšit i na jiné barvy, než je černá a jistě najdeš rukavice, které sedí právě tvým tréninkovým potřebám.

Rukavice adidas tě ochrání před odřeninami i špatným počasím

Rukavice adidas ti nabízí ochranu jak před odřeninami a otlaky, které by se ti mohly přihodit během náročnějšího tréninku, ale i před nepříznivými vlivy počasí. Zejména polstrování na dlaních, které ti některé modely sportovních rukavic mohou poskytnout, ti usnadní tvůj výkon a ty se tak nebudeš muset soustředit na případné nepohodlí, které by mohlo nastat. Ať už při vzpírání, veslování, cyklistice, fotbalu či běžném tréninku v posilovně. Prodyšný hřbet, který můžeš vidět u některých modelů rukavic, se navíc postará o to, že se tvé dlaně nebudou tolik potit, a tak tvůj trénink bude hned pohodlnější. Pásky kolem zápěstí, které můžeš najít na brankářských rukavicích, se zase postarají o to, aby rukavice držely na svém místě a zajistí ti plné soustředění na hru a chytání míčů. Lehké rukavice pro chladnější dny tě nejen  ochrání před nízkými teplotami, ale s vodivými konečky prstů s nimi můžeš ovládat i dotyková zařízení na hřišti. S rukavicemi adidas si prostě můžeš ohlídat svůj výkon a tím snadněji dosáhnout svých cílů.