alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

SL 72

 
[14]

I dnes ale vypadá skvěle

Vrať se v čase do roku 1972, kdy uvedení modelu SL 72 na trh navždy změnilo svět běhu. Teď se SL 72 vrací v zářivých barvách. Představují dokonalé spojení retro estetiky a moderního pohodlí.

Kultovní 70s model pro každodenní nošení

Nadčasová klasika adidas SL 72 v moderním provedení ti dodá stylový vzhled za každých okolností. Boty SL 72 se inspirovaly kultovním modelem z roku 1972. Představují dokonalé spojení retro estetiky a moderního pohodlí. Jsou navíc ideální pro každodenní nošení. Retro konstrukce a ležérní vzhled ti dodají stylový vzhled. Boty adidas SL 72 vzdávají hold běžeckým modelům ze 70. let. Jsou navržené tak, aby ovládly běžecké tratě i ulice měst. Vydobyly si kultovní status mezi modely adidas Originals.