alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
NEW ADIDAS TENNIS COLLECTION

NOVÁ TENISOVÁ KOLEKCE ADIDAS

Chraň oceány a šetři vodní zdroje. Materiály PRIMEBLUE jsou barvené udržitelnějšími technologiemi a obsahují recyklovanou přízi Parley Ocean Plastic.
NEW ADIDAS TENNIS COLLECTION
Udržitelnost je vždy na prvním místě. Tato kolekce klade důraz zejména na to, jak odpadní vody ovlivňují náš ekosystém. Abychom šetřili vodní zdroje, používáme pro naše výrazné barvy inovativní způsoby barvení.
Carly Tatibouetová, viceprezidentka pro design adidas Tenis
NEW ADIDAS TENNIS COLLECTION
Nové udržitelnější technologie adidas pro barvení materiálů nás významným způsobem posunuly kupředu. Naše tenisové modely jsou nyní ekologičtější, a přitom nabízejí vynikající funkčnost v každé situaci.
Garbiñe Muguruzaová, profesionální tenistka