alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Výprodej dámských doplňků

 
[104]
Sportswear černá Čepice LogoSportswear černá Čepice Logo

Čepice Logo

Sportswear

Fotbal bílá EKSTRAKLASA PROFotbal bílá EKSTRAKLASA PRO

EKSTRAKLASA PRO

Fotbal

Tenis šedá Drive LIGHT 3.2Tenis šedá Drive LIGHT 3.2

Drive LIGHT 3.2

Tenis

Fotbal modrá Taška SpainFotbal modrá Taška Spain

Taška Spain

Fotbal

Fotbal červená Batoh FC BayernFotbal červená Batoh FC Bayern

Batoh FC Bayern

Fotbal

1 / 3
Strana:z 3

Výprodej dámských doplňků, který nesmíte minout

Je úplně jedno, jakému sportu se věnujete, dokonce i jak moc se mu věnujete. Profesionální i amatérské sportovkyně potřebují k tomu, aby mohly podávat ty nejlepší výkony, to nejlepší vybavení a doplňky. Sport není pouze o funkčním oblečení a kvalitní obuvi. Proto se adidas zaměřuje i na doplňky a nabízí ženám celou řadu užitečných pomocníků nejen na sportování. Prohlédněte si výprodej doplňků pro ženy adidas a užijte si pohyb!

Dámské doplňky najdete v outletu

Vedle prvotřídního sportovního oblečení a obuvi přináší adidas celou řadu nejrůznějších doplňků. Bez nich byste se na trénink pomalu ani nemohla dostat! Vedle praktických věcí, které jsou užitečné napříč všemi sporty, se adidas zaměřuje na každý jeden sport a vyrábí pro ně specifické pomůcky. Příkladem je například kompletní vybavení pro fotbalisty a fotbalisty, jako je balon, štulpny, podkolenky nebo brankářské rukavice. Jiným příkladem jsou tenistky, pro které adidas má kšilty proti slunci nebo potítka.

Doplňky se rozumí užiteční pomocníci, jako jsou sportovní tašky a batohy různých velikostí, bez kterých byste se do tělocvičny nebo na trénink těžko sbalila. Jsou vysoce funkční a disponují skvělým vnitřním uspořádáním. Dále do této kategorie patří nízké i vysoké sportovní ponožky, látkové roušky pro zakrytí dýchacích cest, ledvinky, které se zase vracejí do módy, čepice, kloboučky, ale i láhve na pití nebo hodinky. Všechny tyto věci si můžete pořídit za příjemnější ceny ve výprodeji. Dámské doplňky najdete v outletu.

Dámské sportovní doplňky využijete i při běžném nošení

Stejně jako se oblečení a obuv adidas dostaly do běžného volnočasového šatníku nejen mladých dam, dostaly se zde i sportovní doplňky. Batohy a ledvinky adidas můžeme vídat v centrech měst, ve školních lavicích nebo na výletech. Staly se součástí streetové módy a zejména mladé ženy je rády nosí, aby tak podtrhly svůj sportovní nebo sportovně-elegantní outfit. Prohlédněte si nabídku výprodeje dámských doplňků i vy a udělejte si radost. Sportovní taška nebo rouška s logem adidas bude jistě slušet i vám.