alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Ženské ragby

 
[22]

Ženské ragby je oblíbené

Moderní ženy rády sportují, udržují si kondici a jsou aktivní. Sportovat mohou pro radost, ve volném čase nebo profesionálně. Ženské ragby se celosvětově stává oblíbeným sportem a nejinak je tomu u nás, kde ženské ragby má již dlouholetou tradici a výborné hráčky. adidas nabízí různé vybavení pro ženské ragby, které lze případně i využít pro jiné sporty. Jedná se hlavně o dres pro ženské ragby a kvalitní obuv. Toto základní vybavení lze doplnit o tašky, batohy, ručníky, mikiny, či bundy. Ať už se rozhodneš doplnit svojí sportovní výbavu o jakýkoliv výrobek od adidas, vždy bude mít typické logo.

Obuv pro ženské ragby 

Kopačky pro ženské ragby mají přiléhavou konstrukci a mohou mít i vnitřní pásek, který zpevní nohu. Mají kovové nebo částečně plastové kolíky umístěné na různých místech. Tyto kolíky jsou vyměnitelné a dají se dokoupit zvlášť. Kolíky se mohou měnit třeba při změně povrchu. Jedny kopačky tak můžeš využít pro různé zápasy a povrchy. Svršek kopaček bývá kožený, ať už z přírodní nebo syntetické kůže. Zpevnění špičky a střední části nohy poskytne nohám oporu. Kopačky od adidas jsou velmi odolné. Dělená podešev může mít zvýšenou patu. V zadní části může být praktické poutko, které ti usnadní obouvání. Obuv pro ženské ragby mívá zavazování na tkaničky, což ti umožní zafixovat si nohu tak, jak potřebuješ.

Vybavení pro ženské ragby 

Ať už si vybereš jakékoliv vybavení pro ženské ragby od adidas, vždy bude odolné, kvalitní a stylové. Některé části svého vybavení můžeš použít i pro jiné sporty, nebo pro další volnočasové aktivity. Určitě zaujme místo v tvém šatníku i botníku a bude patřit mezi tvé oblíbené. A samozřejmostí je, že se dobře udržuje a dlouho vydrží. Můžeš si vybrat z různých velikostí, stylů, barev či jejich kombinací, a také z různých materiálů. adidas používá i recyklované materiály, takže zároveň chráníš přírodu.