alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Oblečení do posilovny pro ženy

 
[904]

Módní oblečení do posilovny pro ženy vám zajistí adidas

Dámské sportovní oblečení určené pro pohyb v posilovně je dnes už samostatnou módní disciplínou. Ženy chtějí vypadat dobře v každé situaci, při cvičení nevyjímaje. Tuto potřebu sportovně založených dam si adidas dlouhodobě dobře uvědomuje, a proto nabízí aktivním moderním ženám dokonale padnoucí oblečení, které je nejen velmi pohodlné, ale ve kterém jim to také velmi sluší.

Dámský fitness není pouze o sportovním výkonu

Při fitness cvičení v posilovně je volba vhodného oblečení stejně důležitá jako sportovní disciplína, které se zde chcete věnovat. Je to posilování, běh na pásu, kardio cvičení nebo jóga? Základ vašeho vybavení je dobře padnoucí sportovní podprsenka, která dokonale přilne ke křivkám vašeho těla. Sportovní podprsenka by vás neměla nijak omezovat v pohybu a vůbec byste neměla cítit, že ji máte na sobě. Totéž platí o sportovních kalhotkách. Klíčový je také výběr vhodných legín, které vám také musí dobře padnout a zároveň by vám v nich nemělo být zbytečně velké teplo. Volte proto raději prodyšný materiál. Totéž platí i o kraťasech. Co se týče triček, tady volte podle své chuti. Někdo rád v posilovně cvičí jen ve sportovní podprsence, jiný zase preferuje sportovní tričko nebo tílko, které je vyrobeno ze speciálního materiálu a umí dokonale odvádět pot. I když cvičíte uvnitř budovy, měla byste s sebou nosit i lehčí mikinu, aby vám například při přechodu do šatny nebyla zbytečně zima a neprochladla jste. Nedílnou součástí oblečení do posilovny pro ženy je kvalitní obuv se speciální podrážkou. Spolehněte se na adidas a vyberte pro sebe ten nejlepší model.

Doplňky, jako součást vybavení do posilovny pro ženy i muže

adidas vedle kompletní kolekce oblečení do posilovny pro ženy a muže zahrnuje do své nabídky i další nezbytné doplňky, bez kterých se na trénink nevydáte. Jedná se o prostorné sportovní tašky různých střihů a barev, kšiltovky nebo roušky, všechny ozdobené logem adidas. Zpříemněte si trénink a buďte šik díky fitness kolekci adidas.