alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Legíny na jógu

 
[41]

Legíny na jógu dodají motivaci a zaručeně se budeš na lekce víc těšit

Třikrát óm, meditace i pes hlavou dolů se ti bude dělat v legínách na jógu adidas o mnoho lépe než běžně. Dokonce ti můžeme zaručit, že se v legínách adidas budeš na další lekci jógy těšit mnohem víc. Nebudeš se moct dočkat, až je znovu oblečeš. Přinesou ti inspiraci a radost z pohybu. Pravděpodobně ti dodají motivaci pro pravidelné cvičení a svůj trénink si v nich stoprocentně užiješ. Streetové legíny adidas ale můžeš klidně využít i do posilovny nebo na procházku do města. Dopřejí ti při jejich nošení maximální pohodlí a volnost pohybu během trávení volného času i během tréninku. Funkční technologie a savý materiál odvádí z pokožky pot a udrží tě v suchu. Můžeš si vybrat z mnoha vzorů a barev. Design je celistvý, jednoduchý a nadčasový, barevný a výrazný, nebo inspirovaný přírodou. Jedna varianta je lepší než druhá! Můžeme ti zaručit, že dámské legíny na jógu si okamžitě oblíbíš. 

Dámské legíny na jógu podtrhnou tvojí krásu a sportovní styl

Díky legínám na jógu adidas zůstaneš při cvičení za každou cenu stylová a trendy. Bude ti to slušet i po dlouhém a náročném tréninku. Legíny v sobě perfektně kombinují fitness a elegantní styl. Trefoil nebo 3-Stripes logo zdobí legíny na počest dlouhé historie téhle značky. Značka pod stejným názvem funguje už od roku 1949. O kvalitě produktů tedy svědčí tradice a neustávající oblíbenost u zákazníků. Výběrem legín adidas světu jasně ukážeš, že jsi krásná a sportovní. Legíny na jógu skvěle doplní tvůj aktivní životní styl. Buď sama sebou, neboj se vyčnívat z davu vyber si takový vzor,  který perfektně vyjádří tvoji originální osobnost. Kombinuj s dalšími sportovními prvky svého šatníku a vytvářej nové a stylové outfity, kterými okouzlíš kamarády v posilovně i kolemjdoucí ve městě.