alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Kalhoty na jógu

 
[23]

Kalhoty na jógu vám zpříjemní každé vaše cvičení

Milujete chvíle relaxace a protažení strávené na józe? Kalhoty na jógu adidas vám poskytnou maximální pohodlí a volnost při pohybu, ať už se chcete dostat do jakékoliv jógové pozice. Charakteristický je pro ně příjemný strečový materiál, který vás nebude prakticky vůbec limitovat a vy se budete moct soustředit jen sami na sebe. Díky savosti jednotlivých tkanin vás navíc kalhoty na jógu udrží v suchu, i když se zrovna trochu zpotíte. S ohledem na zapojení velkého množství svalů je totiž i jóga poměrně fyzicky náročná, a proto odvod vlhkosti s největší pravděpodobností oceníte. 

Maximální komfort při jednotlivých ásanách

Pozice bojovníka, stromu, nebo třeba kleští. Ať už si při své jógové praxi troufnete na cokoliv, bez pohodlného oblečení vám to půjde obtížněji. Jógové kalhoty vám přitom poskytnou maximální volnost pohybu, abyste mohli neustále posouvat své hranice. Jsou totiž navrženy tak, aby nestály v cestě vašim cílům, ale naopak vám jich pomohly lépe dosáhnout. Jejich materiál i střih byl zvolen s ohledem na vaše pohodlí, i když zrovna budete v pozici vzhůru nohama. Pokud si vyberete kalhoty s praktickými kapsami, budete si do nich moct schovat třeba klíče od skříňky, zatímco se budete věnovat samotnému cvičení. 

Na domácí jógu i skupinové lekce

Kalhoty na jógu oceníte při domácím cvičení, ale i v případě, že se zrovna rozhodnete vyrazit na skupinovou lekci. Jejich volný střih vás totiž nebude nijak svazovat. Vybírat můžete mezi různými kousky, které se liší střihem i barvou. Kromě kalhot klasické délky nechybí ani jejich zkrácená varianta, kterou oceníte například při hot józe. Díky velké variabilitě tak můžete svůj celkový sportovní look sladit k dokonalosti a těšit se z toho, jak vám vaše oblečení sluší. Tak se vrhněte do prozkoumání aktuální nabídky pánských i dámských kalhot na jógu a vyberte si takový kousek, který vám bude nejvíce vyhovovat.