alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Vycpané podprsenky

 
[41]

Vycpané podprsenky vám poskytnou jistotu při každém sportu

Prakticky žádný sport se u žen neobejde bez skvěle padnoucí sportovní podprsenky, která jim poskytne potřebné zpevnění. Samostatnou kategorií jsou poté vycpané podprsenky, které vám zaručí pohodlí a vy se budete moct soustředit pouze na výkon, nikoliv na podprsenku. Jednotlivé modely se liší stupněm zpevnění, které svým nositelkám zprostředkovávají. U některých sportů, jako je například jóga, si vystačíte s podprsenkou s lehkou oporou, dynamičtější fyzické aktivity si však žádají o to větší zpevnění. 

Polstrovaná podprsenka nesmí ve vašem šatníku chybět

Polstrovaná podprsenka symbolizuje v podstatě nutnost. Vyberte si model vyrobený z funkčních materiálů, které se postarají o spolehlivý odvod vlhkosti. Jednotlivé modely adidas sází na kvalitní materiály a špičkové střihy, které se přizpůsobí vaší postavě a poskytnou vám potřebnou oporu při každém druhu sportu. U většiny modelů si lze jednoduše nastavit ramínka a přizpůsobit si tak velikost podprsenky podle vašich individuálních potřeb. Strategicky umístěné vycpávky dokáží spolehlivě tlumit případné nárazy a vy se tedy budete moct soustředit výhradně na svůj výkon. Díky prodyšnému provedení navíc jednotlivé kousky spolehlivě odvádí vlhkost a vaše pokožka proto bude moct dýchat i při opravdu náročném tréninku. Maximální oporu přitom podporují i dostatečně široká ramínka, která mnohem lépe rozloží veškerou váhu. 

Sportovní vycpané podprsenky – volnost pohybu a mnoho variant

Sportovní vycpané podprsenky jsou pochopitelně k dispozici v mnoha různých barevných variantách. Mnohé modely se dále pyšní ozdobným provedením na zádech, které při sportu opravdu vynikne. Podprsenky můžete ke sportu nosit samotné, nebo je i snadno zkombinovat s oblíbeným topem, či sportovním tričkem. Na jednotlivých modelech nesmí chybět ikonické logo adidas, případně motiv 3-Stripes. Pusťte se do oblíbené fyzické aktivity ve skvěle padnoucí podprsence a vychutnejte si naplno to, co vás tolik baví. Podprsenky adidas vás nebudou zbytečně svazovat. Právě naopak s nimi zažijete úžasnou volnost při každém vašem pohybu.