alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Sportovní podprsenky s vysokou oporou

 
[20]

Sportovní podprsenky s vysokou oporou oceníš při běhání nebo crossfitu

Miluješ běhání? Nebo si dáš ráda do těla při náročném intervalovém tréninku? Přesně v takových případech je důležité kvalitní sportovní vybavení, které ti poskytne potřebnou oporu a na které se budeš moci plně spolehnout. Kromě ostatních kousků hraje roli i sportovní podprsenka s vysokou oporou, která zajistí zpevnění tvého dekoltu. Díky tomu se budeš moci naplno soustředit na svůj trénink a zvyšování svého výkonu. Vysokou oporu v tomto případě zajišťuje těsný obvod podprsenky v kombinaci s širokými ramínky a kompresním střihem. Díky nastavitelným ramínkům si přitom budeš moci podprsenku přizpůsobit na míru svému tělu a zajistit si tak maximální pohodlí při svém oblíbeném sportu. 

Sportovní podprsenka s vysokou oporou pevně obepne tvé tělo

Sportovní podprsenky s vysokou oporou se pyšní typickým speciálním kompresním střihem, který těsně obepne veškeré potřebné partie, aby ses mohla nerušeně věnovat tvému tréninku. Na rozdíl od podprsenek s lehkou oporou, které se většinou přetahují přes hlavu, se u těchto modelů neobejdeš bez zapínání. Tyto podprsenky jsou totiž opravdu pevné a zapínání tak zajišťuje mnohem pohodlnější obléknutí. V závislosti na konkrétním modelu se přitom jednotlivé háčky nebo zip mohou nacházet klasicky v zadní nebo přední části dekoltu. Sportovní podprsenky s vysokou oporou jsou zhotoveny z mimořádně kvalitních a prodyšných materiálů. Díky tomu toto oblečení perfektně odvádí případnou vlhkost a udrží tě v suchu i při dlouhém a opravdu náročném tréninku. 

Poskytne ti pohodlí při těch nejnáročnějších sportech

Vysoké zpevnění podprsenky je ideální pro opravdu náročné sporty, které jsou plné dynamického pohybu. Právě v takových situacích totiž oceníš její maximální zpevnění. Některé modely navíc disponují vyjímatelnými vycpávkami a je tedy jen na tobě, zda se je rozhodneš v podprsence nechat. Díky množství nejrůznějších designů si přitom můžeš vybrat podprsenku podle svého gusta. Mnohé kousky jsou doplněny výrazným adidas logem nebo nestárnoucím motivem 3-Stripes. 

*„Více než 90 % žen uvádí, že nosí špatnou velikost sportovní podprsenky.“ Coltman CE, Steele JR, McGhee DE (2018) Which Bra Components Contribute to Incorrect Bra Fit in Women Across a Range of Breast Sizes? Clothing and Textiles Research Journal.