alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Sportovní výbava a doplňky

 
[395]
1 / 9
Strana:z 9

Tréninková výbava a doplňky pro maximální pohodlí a výkon

Když jde o výkon, tak je adidas jednou z nejlepších značek. To dokazuje množství a kvalita tréninkových doplňků a výbavy, ve kterých si vybereš přesně to, co potřebuješ, abys každý trénink mohl jít bez obav na hranici svých možností a posouvat se dál. Trénink není jen samotná chvíle, kdy se zrovna intenzivně pohybuješ, je to komplexní kruh aktivity a odpočinku a sportovní výbava a doplňky adidas jsou navržené tak, aby tě podržely v kterékoli z těchto fází. Od drobností, jako funčních ponožek, čepic, nebo i lahví na pití, které oceníš, když jsi v akci, až po tašky, do kterých to všechno zabalíš, to je to, co hledáš a to, co tě oddělí od ostatních. Jak se říká: "připraveným, štěstí přeje". A v tom se na sportovní výbavu a doplňky adidas můžeš stoprocentně spolehnout.

Extra pohodlí pro každý sport s fitness doplňky adidas

adidas výbava a dopňky pro trénink, ti poskytnou stoprocentní komfort při samotném sportu. Ponožky vyrobené z kombinací bavlny, recyklovaného polyesteru a dašlích materiálů zajistí pohodlí, protože perfektně padnou a zároveň odvádí teplo a pot směrem ven. Rukavice s, i bez prstů ti dodají extra vrstvu ochrany, a to jak veslařům, cyklistům, nebo při náročném tréninku v tělocvičně a zároveń udrží ruku v suchu a ideální teplotě. Každý potřebuje při tréninku dodržovat pitný režim, s tím může pomoci kolekce ocelových láhví na vodu. Základem je, že každý sportovní doplněk je vyroben s důrazem na jeho využití, a to ve spolupráci s vrcholovými sportovci, takže budeš neustále o krok napřed.

Vše na jednom místě

Od batůžků, po malý trénink, až po velké tašky přes rameno, které ti poskytnou dost místa pro všechny ostatní doplňky, po oblečení pro sport adidas, si vybereš tu, která ti nejvíc sedí. Většina modelů má pohodlné vycpávky na popruzích, některé dokonce poskytují popruhy odvětrané pro extra komfort. Několik modelů dokonce disponuje nepromokavou povrchovou úpravou, což oceníš například, pokud batoh nepotřebuješ nejen pro sportovní účely. S tím ti navíc pomohou modely se speciální kapsou pro laptop.

Kompletní balení pro maximální výkon s tréninkovými doplňky adidas

Sportovní výbava a doplňky adidas ti poskytnou maximální oporu pro sportovní výkony, pomohou ti spoustředit se jen na to co chceš a navíc jsou zabalené do stylového designu, který je značce adidas vlastní.