alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Kalhoty · Trénink

 
[370]
Kalhoty AEROREADY Designed for Movement Training
Legíny Techfit 3-Stripes
Legíny adidas by Stella McCartney TrueStrength Yoga
Legíny Hyperglam Training Techfit 7/8
Legíny Techfit 7/8
Legíny Techfit 3-Stripes Training Long
Sportovní kalhoty FARM Rio Wide-Leg
Legíny Optime Training 7/8
Tréninkové legíny adidas by Stella McCartney TrueStrength Seamless
Legíny AEROREADY Designed to Move Cotton-Touch 7/8
Legíny Techfit AEROREADY Training Long
Legíny adidas Yoga Studio 7/8
Legíny adidas by Stella McCartney Shiny Training
Legíny Optime Training 7/8
Legíny Formotion Sculpt
Kalhoty Future Icons 3-Stripes Tapered-Leg
Legíny Techfit 3-Stripes Training Long
Legíny Techfit V-Shaped Elastic 7/8
Legíny adidas by Stella McCartney 7/8 Yoga
Legíny Yoga Studio Luxe Wind Super-High-Waisted Rib
Legíny Design To Move High-Rise 3-Stripes 7/8 Sport
Kalhoty COLD.RDY Training
Kalhoty Training Colourblock
Legíny Yoga Essentials Print 7/8
Legíny Yoga Essentials High-Waisted
Legíny Techfit Period Proof 7/8
Legíny adidas by Stella McCartney Knit Training
Legíny Optime Training 7/8
Kalhoty AEROREADY Yoga
Legíny Techfit Training Long
Legíny Techfit 7/8
Legíny Yoga Studio Luxe Wind Super-High-Waisted Rib
Legíny Techfit Training Long
Legíny Hyperglam Printed 7/8
Legíny adidas Yoga Luxe Studio 7/8
Legíny Yoga Studio Luxe Wind Super-High-Waisted Rib
Tréninkové legíny adidas by Stella McCartney TrueStrength Seamless
Legíny adidas by Stella McCartney Shiny Training
Kalhoty AEROREADY Game and Go Small Logo Tapered
Kalhoty AEROREADY Yoga
Legíny Hyperglam Printed 7/8
Legíny Techfit 7/8 (plus size)
Kalhoty AEROREADY Game and Go Small Logo Tapered
1 / 8
Strana:z 8

Sportovní kalhoty

Nejlepšími tréninkovými kalhotami jsou ty, na které během cvičení ani nepomyslíte. Ty, které vás nikdy nezbrzdí při dosahování vašich cílů. Neroztrhnou se, neodhalují žádné části těla, nemačkají se, nesjíždějí ani nic podobného. Pouze cvičení, které ve vás vyvolává pocit přirozenosti, pohodlí a sebevědomí. A přesně toho se tréninkové kalhoty adidas pro muže, ženy a děti snaží dosáhnout.

Jak vybrat perfektní tréninkové kalhoty

Nejdůležitější je pohodlí. Když do toho chcete jít naplno, tak určitě nechcete, aby vás rozptylovaly špatně padnoucí kalhoty. Nejdůležitější je vybrat si kalhoty, které vám umožní volný pohyb. To ale neznamená, že musíte vybírat v nadrozměrných velikostech. Nejnovější kolekce tréninkových kalhot adidas přichází se širokou nabídkou stylů a barev, které kombinují funkční design s odolnými materiály. Vyberte si teplákové, sportovní nebo outdoorové kalhoty.

Pánské tréninkové kalhoty

Tyto kalhoty jsou navrženy speciálně pro muže – poskytují skvělou podporu a dostatek prostoru, a umožní vám tak volný pohyb. Nezáleží na tom, jaký styl si vyberete. Mějte však na paměti, že by vám neměly sahat pod kotníky, abyste o ně nezakopli nebo se vám nezachytily za nějaký stroj. V pase vám musí pohodlně sednout – nesmí být ani příliš těsné, ani příliš volné. Najděte si dokonalý střih v naší nejnovější kolekci pánských tréninkových kalhot.

Dámské tréninkové kalhoty

Základem skvělého tréninku jsou ty správné tréninkové kalhoty adidas. Stylové, funkční a navržené tak, abyste se soustředily na širší celek. Už žádné odhalené části těla při předklonech nebo při dřepech. Tyto kalhoty vás udrží zakryté v každé situaci, takže se můžete pustit do jakéhokoliv cvičení. Najděte pro sebe ty nejlepší kalhoty, které vám nebudou přesahovat přes obuv, abyste o ně nezakoply nebo se vám nezachytily za nějaký stroj. V pase by vám měly pohodlně sednout – nesmí být ani příliš těsné, ani nesmí při cvičení sjíždět. Najděte si dokonalé kalhoty v naší nejnovější kolekci dámských tréninkových kalhot.

Dětské tréninkové kalhoty

Klíčem k úspěchu je odolnost. Naše kolekce tréninkových kalhot pro chlapce a děvčata je funkční, stylová a ideální pro každodenní použití. Nezáleží na tom, co je potká na školním hřišti nebo kam je zavede jejich další dobrodružství, vy můžete v klidu odpočívat s vědomím, že nejnovější kolekce dětských tréninkových kalhot přežije jejich testování.