alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Oblečení na jógu

 
[429]
1 / 9
Strana:z 9

Oblečení na jógu značky adidas 

Jóga, tisíce let staré cvičení na posílení harmonie, vyrovnanosti, ale také síly a pružnosti se stává stále oblíbenějším. Jóga je cvičením mnoha pozic, které vyžadují naprosté pohodlí, soustředění a hlavně volnost pohybu. Také proto značka adidas věnuje čas vývoji dokonalého oblečení na jógu, ve kterém se během celého cvičení budete cítit pohodlně a které bude přesně kopírovat pohyby vašeho těla bez vyhrnování nebo omezování pohybu či nepohodlí. Oblečení na jógu a další posilovací a strečové cvičení je možné v katalogu adidas najít jak pro ženy, tak muže. Vybírat je možné z mnoha různých provedení, od materiálu, přilnavosti na tělo až po barevné provedení. 

Dokonale pohodlné oblečení pro jógu 

Ideální oblečení na jógu je takové, které vás zcela podpoří v každém pohybu, který jóga nebo jiná strečinková cvičení vyžadují. V katalogu adidas můžete proto najít oblečení na jógu, které disponuje mnoha technologiemi značky adidas v přímé podpoře sportovců a sportovních aktivit, příkladem je oblečení jógu jako jsou legíny nebo sportovní podprsenky a tílka. Legíny adidas jsou vyráběné z měkkého žerzeje, tento materiál zaručuje nejen dokonalou přilnavost k pokožce, ale také volnost pohybu. Materiál obepíná nohy a kopíruje každý pohyb, nezáleží na tom, jak komplikovanou jóga pozici zrovna zkoušíte. Najít je možné také oblečení na jógu, které jsou vybaveny savou tkaninou, která si poradí s potem. 

Oblečení na jógu adidas v mnoha stylech 

Kromě toho, že vás oblečení na jógu značky adidas podpoří po technické stránce, je líbivé také po té vizuální. Legíny adidas můžete vybírat v minimalistických stylech, kterých nechybí kombinace barev a ikonických 3-Stripes nebo z více barevně výraznějších modelů, jako jsou pastelové nebo neonové odstíny barev, kterými můžete ukázat svůj osobitý styl a doladit jakýkoliv outfit. Jóga oblečení a oblečení ideální do posiloven, tělocvičen nebo na strečinkové aktivity najdete pro muže i ženy, od legín po trička a tílka.