alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Oblečení na jógu

 
[109]
1 / 3
Strana:z 3

Oblečení na jógu značky adidas 

Jóga, tisíce let staré cvičení na posílení harmonie, vyrovnanosti, ale také síly a pružnosti se stává stále oblíbenějším. Jóga je cvičením mnoha pozic, které vyžadují naprosté pohodlí, soustředění a hlavně volnost pohybu. Také proto značka adidas věnuje čas vývoji dokonalého oblečení na jógu, ve kterém se během celého cvičení budete cítit pohodlně a které bude přesně kopírovat pohyby vašeho těla bez vyhrnování nebo omezování pohybu či nepohodlí. Oblečení na jógu a další posilovací a strečové cvičení je možné v katalogu adidas najít jak pro ženy, tak muže. Vybírat je možné z mnoha různých provedení, od materiálu, přilnavosti na tělo až po barevné provedení. 

Dokonale pohodlné oblečení pro jógu 

Ideální oblečení na jógu je takové, které vás zcela podpoří v každém pohybu, který jóga nebo jiná strečinková cvičení vyžadují. V katalogu adidas můžete proto najít oblečení na jógu, které disponuje mnoha technologiemi značky adidas v přímé podpoře sportovců a sportovních aktivit, příkladem je oblečení jógu jako jsou legíny nebo sportovní podprsenky a tílka. Legíny adidas jsou vyráběné z měkkého žerzeje, tento materiál zaručuje nejen dokonalou přilnavost k pokožce, ale také volnost pohybu. Materiál obepíná nohy a kopíruje každý pohyb, nezáleží na tom, jak komplikovanou jóga pozici zrovna zkoušíte. Najít je možné také oblečení na jógu, které jsou vybaveny savou tkaninou, která si poradí s potem. 

Oblečení na jógu adidas v mnoha stylech 

Kromě toho, že vás oblečení na jógu značky adidas podpoří po technické stránce, je líbivé také po té vizuální. Legíny adidas můžete vybírat v minimalistických stylech, kterých nechybí kombinace barev a ikonických 3-Stripes nebo z více barevně výraznějších modelů, jako jsou pastelové nebo neonové odstíny barev, kterými můžete ukázat svůj osobitý styl a doladit jakýkoliv outfit. Jóga oblečení a oblečení ideální do posiloven, tělocvičen nebo na strečinkové aktivity najdete pro muže i ženy, od legín po trička a tílka.