alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánské pantofle, žabky a sandály

 
[135]
Rychle nazout a vyrazit! Pánské pantofle a žabky adidas mají kvalitní designy, které nabízí pohodlný odpružený dopad a bezpečný došlap bez prokluzování. Modely k bazénu i pro zasloužený odpočinek po tréninku.
Originals černá ADILETTE SPZLOriginals černá ADILETTE SPZL

ADILETTE SPZL

Originals

Sportswear černá Žabky EezaySportswear černá Žabky Eezay

Žabky Eezay

Sportswear

1 / 3
Strana:z 3

Odpočiň si po tréninku, nazuj žabky a sandály a vyraz k bazénu

Sám moc dobře víš, jak důležitou roli v tvém životě hraje jednoduchost. Někdy zkrátka potřebuješ vydechnout a zahodit problémy všedního dne daleko za sebe. Žabky a sandály adidas tě v tom jasně podpoří. Můžeš s nimi vyrazit odpočívat k bazénu nebo jen tak relaxovat po náročném tréninku. Záleží jen na tobě, kam s nimi vyrazíš. Nezapomeň, že pánské žabky a sandály bys neměl zapomenout přibalit na dovolenou, kde se ti hlavně na pláži budou velice hodit. Zkrátka v jednoduchosti je síla, což u pánských pantoflí platí dvojnásob. Odpočiň si a buď sám sebou. Dělej přesně to, co tě baví, a okolní svět nech s nadšením pozorovat tvé sebevědomé kroky.

Kvalita pánských sandálů skrytá pod rouškou minimalismu

Ačkoli se na první pohled mohou pánské pantofle adidas jevit jako každé jiné, opak je pravdou. Při výrobě se totiž klade důraz na kvalitu zpracování a je využívaná primárně kvalitní guma. Zároveň pánské sandály z dílen adidas nabízí i rychleschnoucí polyuretanový svršek, díky kterému už po chvíli na suchu přestaneš zanechávat mokré stopy. Mezi hlavní důvody, proč nesmí pánské sandály chybět i ve tvém šatníku, rozhodně patří jejich jednoduché nazouvání podpořené tradiční konstrukcí. Těšit se samozřejmě můžeš na ikonické 3-Stripes, které tě budou i při avizované procházce po pláži jasně reprezentovat.

Každý podle svého gusta

Sandály pánské bys měl vybírat primárně na základě vlastní preference. Můžeš zvolit mnoho nejrůznějších barevných kombinací inspirovaných třeba i minulostí. Samozřejmě existuje také množství nejrůznějších modelů, přičemž každý ocení něco jiného. Potřebuješ jednoduché pantofle na čištění bazénu a procházky po pláži, nebo raději sáhneš po pevnějších? Konečný výběr je jen a jen na tobě. Nechej si záležet a začni svá chodidla hýčkat i během poledních siest. Pánské pantofle dají tvým volným dnům ještě příjemnější nádech. Rychle je nazuješ, rychle je vyzuješ, není co zdlouhavě řešit.