alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PÁNSKÉ
  • DÁMSKÉ
  • DĚTI
  • NOVINKA
  • SPORTY
  • KOLEKCE
  • OUTLET
Košík je prázdný

Pánské boty

 
[1868]

Pohodlí, bezpečí a kvalita aneb pánské boty adidas

Určitě moc dobře víš, jak důležitou roli hraje dobrá obuv při sportu. Neboj se proto obout do toho nejlepšího. Pánské boty adidas jsou k dispozici v obrovském množství modelů. Vybírat můžeš od pohodlných tenisek pro volný čas až po obuv určenou profesionálním sportovcům. Kvalitní pánská obuv musí zajistit nejen pohodlí. Zvlášť při sportu totiž budeš potřebovat maximální bezpečí, díky kterému budeš vždy lámat nové rekordy. Pánská obuv adidas je vyvíjena za účelem nabídnout maximální pohodlí se skvělými vlastnostmi pro nejrůznější sporty i volný čas. Nikdy tě neomezí v pohybu. Naopak s nimi překonáš dosud nepokořené limity. Jsi připraven ještě vylepšit svůj výkon?

Pánská obuv: kvalitním zpracováním k velkým úspěchům

Aby byly pánské boty adidas jedinečné, nabízí nespočet různých technologií, které se podepíšou nejen na pohodlí. Za zmínku stojí tkanina Primeknit, která přirozeně obepne nohu a aktivně ji odvětrává. Boty pro muže musí být ale pohodlné i zevnitř, čehož se docílí volbou kvalitní stélky. Nejdůležitějším aspektem sportovní boty ovšem zůstává odpružení. Pánská obuv adidas nabízí hned několik možností. Podle tvých potřeb si můžeš vybrat Boost, Bounce nebo Cloudfoam. Výrazně také záleží na kontaktu s povrchem. Velkých výkonů dosáhneš například s podešví Continental™, Stretchweb nebo Adiwear. Mezi nesporné výhody obuvi adidas jistě patří jejich pohodlí doplněné o spoustu funkčních aspektů. Boty jsou navrhovány za účelem poskytnout jasnou odpověď na tvé náročné požadavky. 

Perfektní volba do haly nebo na venkovní trénink

Při výběru bot rozhodně postupuj podle svých potřeb. Zamysli se, kde s nimi budeš chtít podávat výkony. Ať už v hale nebo na venkovních hřištích bude také záležet na sportu. Proto pokud plánuješ hrát tenis, vyber si boty na tenis. Chceš-li zaběhnout nový osobák, poohlédni se po botách na běhání a tak dále. Jakmile si tyto základní aspekty vyjasníš, čeká tě výběr z mnoha modelů. Zvol si design, který tě zaujme a nejvíc odpovídá tvému osobnímu stylu. Nezáleží totiž na tom, zda se chystáš na hory, hledáš obuv pro volný čas nebo plánuješ vyhrát maraton. Pánská obuv adidas tě podpoří, ať už jsou tvé plány jakékoliv.