alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Pánské boty na trénink

 
[32]

Boty, které posunou tvůj trénink o úroveň výš. Pánská sportovní obuv adidas zahrnuje modely na vzpírání, všestranný trénink, běh, box a další aktivity. Konstrukce bot zajišťují stabilitu, oporu a pohodlí.

Pánské boty na trénink poskytují dokonalé pohodlí  

Pánské fitness boty musí být zcela pohodlné a přitom vám dokonale podpořit, ať se věnujete náročné nebo nenáročné fyzické aktivitě. Pánské sportovní boty adidas dnes patří ke klíčovým produktům katalogu, kterým je věnována péče ve vývoji jejich technologií, nových designů a způsobů, kterými se vám pánské boty na trénink mohou stát oporou. V katalogu je možné vybírat z kousků ideálních pro běh, do posilovny, ale také mnohé další aktivity. Je však možné najít také boty ideální spíše do náročnějších terénů, například pro venkovní trénink nebo túry. Trénink vyžaduje naprosté pohodlí a bezpečí pro vaše nohy během celé doby trénování. 

Technologie pro pánské sportovní boty adidas 

Značka adidas je slavná pro své technologie, které podrobuje neustálému vývoji a které jsou středobodem mnoha produktů, stejně tomu je pro pánské fitness boty, které se stávají oporou během náročných fyzických aktivit během trénování jakéhokoliv sportu. Celá řada modelu je má pružnou mezipodešev, díky té budou vaše doskoky výrazně pohodlnější. Díky odpružení navíc pánské sportovní boty adidas vrací část vydané energie zpět. Budete se tak moci aktivitě věnovat naplno a déle, než v běžných teniskách. Díky zaobleným okrajům pánské boty na trénink dodávají extra volnost na jakémkoliv povrchu. 

Pánské boty na trénink a jejich mnohé podoby 

Pánské sportovní boty adidas je možné najít v mnoha podobách. K dispozici jsou například modely s koženým povrchem, které dodají nový a elegantní vzhled. Pánské boty na trénink je však možné vybírat také v dalších stylech, inspirovaných například ikonickými retro modely značky, které se vrací zpět výkonnější a s moderním nádechem. Často v elegantní černé těmto modelům nechybí důraz na značku, například v podobě 3-Stripes, které mnohé modely a jejich styly doplňují. Možné je vybírat z širokého barevného spektra, od pastelových po neonové odstíny. Pánská sportovní obuv adidas se skvěle sladí se sportovním oblečením značky.