alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Bezešvá podprsenka

 
[29]

Kombinace pohodlí a příjemného zpevnění, aneb bezešvá podprsenka adidas

Nenech se nepříjemně rozptylovat při sportu. Dopřej si maximální volnost pohybu bez zábran. Užij si svůj trénink naplno, bezešvá podprsenka tě podrží. Modely adidas jsou vyráběny z velmi kvalitních materiálů. Ať už jde o recyklovaný polyester nebo nylon, díky perfektním střihům se budeš těšit příjemné podpoře. Panely na strategických místech se postarají o to, aby jsi pokaždé zůstala maximálně v suchu a cítila nadstandardní pohodlí. Bezešvá podprsenka adidas nabízí také vysokou úroveň zpevnění, zkrátka ti bude podprsenkou, kterou už tak dlouho potřebuješ.

Podprsenka beze švů, co tě nastartuje k plnění cílů

Bezešvá podprsenka adidas, to rozhodně není jenom kus kvalitní látky. Díky historii a zkušenostem je vybavena mnoha technologiemi, které ti umožní, co možná nejlepší pocit z každého pohybu. Budeš se těšit ze savosti, která ti zaručí sucho i při velmi náročných trénincích. Budeš milovat jednoduché provedení s elegantními designy. Bezešvá podprsenka adidas nabízí i spoustu zajímavých detailů, které z ní dělají ještě zajímavější módní kousek. Oceníš například minimalistické logo adidas nebo pokaždé kreativně zapracované ikonické 3-Stripes. Díky těmto aspektům se pro okolí staneš hrdou členkou legendární sportovní komunity. Zkrátka vystoupíš z davu a užiješ si sport naplno. Pročistíš si hlavu tak, jak je třeba.

Projev sama sebe i ve výběru designu

Při výběru se zaměř na preferovaný střih. Zohlednit samozřejmě můžeš i preferovaný sport. Zkrátka dbej na to, aby sis vybrala, co možná nejblíže svým potřebám. Jakmile najdeš správný model, začni s výběrem designů. Nabídka adidas nabízí širokou paletu barev. Počínaje elegantní černou a konče velmi výrazným barevným vzorem, jsou bezešvé podprsenky připraveny nabídnout maximální pohodlí každému, kdo si o něj řekne. Nenech se při běhu rušit, nenech se rušit potem ani při cvičení. Dopřej si plné soustředění a tím pádem i bezpečný trénink nebo závod. Je to o tobě.