alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dětské boty

 
[809]

Dětské boty pro první krůčky budoucích šampionů

Pojďme se společně podívat na boty pro vaše ratolesti. A vezměme to hezky od začátku. Od chvíle, kdy se vaše dítě začne stavět na vlastní nožky, se neobejde bez bot. A kdo by nechtěl pro své děti to nejlepší? Můžete vybírat ze zajímavých modelů dětských bot, některé z nich přímo navazují na slavné hity 70., 80. a 90. let minulého století, avšak v dětském provedení. Už u nejmenších dbáme na vysokou kvalitu a odolnost, a proto jsou dětské boty obvykle zhotoveny s koženým svrškem a suchým zipem.

Dětská obuv pro nejmenší

U bot pro kojence i v kategorii pro batolata naleznete rozmanité modely. Proto se nebojte své malé dítě s sebou brát všude, ať do přírody nebo k vodě. Vybírejte třeba z dětských sandálků, které jsou stejně jako ostatní boty obvykle opatřeny suchým zipem pro pohodlné zapínání, které zvládnou i ti nejmenší. Děti budou v pohodlných botách s příjemnou podšívkou a kvalitní stélkou spokojené a vy si s nimi užijete spoustu zábavy, na kterou nezapomenete.

Dětská obuv pro školáky

Pro své mladší školní děti můžete vybírat z obuvi určené pro širokou škálu aktivit od běhu, vodních sportů a basketbalu přes obuv vhodnou pro volný čas, na trénink, squash, turistiku, až po obuv na skateboarding, pozemní hokej či golf. Nebo chce váš malý hrdina zazářit jako fotbalová hvězda? Pak se podívejte na kopačky, které chlapci jistě ocení. Podpořte své děti v rozvoji a nebojte se je vychovat k lásce k pohybu.

Obuv pro mládež

Na své si v této kategorii přijde i mládež, která svým výběrem bot vyjádří svoji osobnost. Je libo nějaký ležérní model nebo raději dnes tak oblíbené retro v podání nových a moderních materiálů? Nebo to bude třeba model s lesklým koženým svrškem, ve kterém tě na parketu rozhodně nikdo nepřehlédne, a ty budeš hvězdou večera?