alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
  • PÁNSKÉ
  • DÁMSKÉ
  • DĚTI
  • NOVINKA
  • SPORTY
  • KOLEKCE
  • OUTLET
Košík je prázdný

Děti · Obuv · Trailový Běh

 
[7]

Podpořte pohyb svých dětí správnou volbou obuvi

Jestliže hledáte dokonalou obuv pro děti na trailový běh, prozkoumejte aktuální nabídku dětských sportovních botů adidas. Každý model z této kolekce vyniká prvotřídní kvalitou, precizním provedením a velice nízkou hmotností. Jen díky tomu si vaše děti užijí svoje volnočasové aktivity v přírodě a budou ve sportovních discipínách lehce vynikat nad svými vrstevníky.

Nízká hmotnost obuvi a její funkční vlastnosti zajistí radost z pohybu

Žádné dítě chvilku neposedí. Proto jej inspirujte a podpořte v jeho aktivitách. Pro poznávání přírody i světa potřebuje především kvalitní obuv. Obuv pro děti na trailový běh v sobě snoubí všechny vlastnosti, které děti ocení. Jedná se jednak o přilnavou a měkkou podešev, dále o vysokou pohodlnost, ale především o nepromokavost a voděodolnost. Přesně taková je obuv pro děti na trailový běh adidas. Některé modely nabízejí i aktivní odpružení, s takovými botami se s klidem můžete pustit i do členitého terénu s kameny. Boty se na nerovném povrchu postarají o tolik potřebnou stabilitu a zajistí pohodlí. Jejich prvotřídní kvalitu dokazuje dlouhá životnost a zvýšená odolnost je v případě dětské obuvi též na místě.

Dětské boty vybírejte podle skrytých vlastností i vzhledu

Děti samozřejmě chtějí všechno barevné, proto adidas svoji kolekci obuvi pro děti na trailový běh nabízí v křiklavých i tradičních černošedých odstínech. Moderní, až futuristický design některých modelů zaujme na první pohled, stejně jako výrazná, až robustní podrážka. Zajímavostí některých modelů je využití recyklovaných plastů, které byly zachyceny před proniknutím do oceánů. Touto cestou chce adidas přispět ke zlepšení životního prostředí a neprodukovat nové plastové materiály.Obuv pro děti na trailový běh má multifunkční využití, a proto v nich vaše ratolesti mohou vyrazit naprosto kamkoli do přírody, do parku, zkrátka všude, kde chtějí svobodně objevovat svět. Dopřejte jim radost z pohybu a vyberte jim nové sportovní boty z nabídky adidas. Nebudete nikdy litovat.