alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Dívčí plavky

 
[35]

Dívčí plavky – pro holky, co v tom rády plavou

Tohle pravidlo platí skoro univerzálně a bez výjimky – děti milují vodu. Ať se věnují závodnímu plavání nebo se jen rády cachtají v domácím bazénu, českém rybníku či slaném moři, snad všechny si to neskutečně užívají. A to hlavní, co k tomu potřebují, jsou pořádné plavky. V oddělení dívčích plavek je nabídka adidas doslova pestrá a vybere si tu jistě každá mladá "vodomilka". Pro vrcholové plavkyně jsou tu kompresní plavky, které zpevní tělo a podpoří jejich výkony. Navíc se vyrábějí z velmi plochých tkanin, takže po vodě krásně kloužou. Děvčata, která plavou hlavně pro zábavu, se budou nejspíš zajímat především o to, aby jim plavky pěkně padly, byly pohodlné a krásné, a větším slečnám půjde také o to, aby plavky lichotily jejich postavě. Ať máš doma zástupkyni kterékoli kategorie, tady určitě najde to, co hledá.

Jak dobře vybrat plavky pro dívky

Při výběru dívčích plavek je nejdřív potřeba si ujasnit, jestli ta která plavkyně preferuje jednodílné plavky, nebo raději bikiny. A pak si definovat, co od nich vlastně očekává. Jestli jí stačí elegantní tenká zkřížená ramínka do V, nebo bude potřebovat pevnější střih s vykrojenými zády. Dobrá zpráva je, že plavky adidas bývají vyrobeny z tkaniny, která je odolná proti chlóru, což využijí hlavně holky, které chodí často plavat do bazénu. U některých modelů se do této tkaniny přidává příze ECONYL®, která se získává z použitých rybářských sítí a jiného odpadu z nylonu, takže nákup podpoří boj za čistější a zdravější oceány. A neopominutelným aspektem při výběru plavek pro dívky je každopádně vzhled a barva. Některé preferují decentní styl jednobarevných kousků s nenápadným logem, zatímco holky, které rády poutají pozornost, sáhnou po odvážnějších barevných kombinacích nebo po plavkách s výraznými poznávacími prvky značky adidas, jako jsou 3-Stripes nebo logo Trefoil.