alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dívčí plavky

 
[34]
Jako ulité na vaši postavu jsou padnoucí a nápadité holčičí plavky adidas. Dívčí plavky nikde netlačí a neškrtí a umožňují plný rozsah pohybu při každodenním tréninku, závodech i při veselých vodních hrátkách. Je velmi žádoucí, aby ramínka nepadala, ale držela na svém místě. Nohavičky by se neměly nikdy zařezávat ani posunovat po těle. Průramky mají být pohodlné a umožňovat lehký záběr při plavání. V této kolekci nesáhnete vedle. Tyto dívčí plavky jsou koncipovány přesně na základě zmíněných principů. Malé plavkyně se nemohou zabývat ničím jiným, než plaváním či vodními hrami. Precizní střihy všech druhů jednodílných i dvojdílných plavek zajistí svým nositelkám ten nejlepší komfort. Vybrané kousky jsou navíc opatřené i podšívkou, aby byly resistentní proto chloru a zvýšila se jejich životnost.

Dívčí plavky různých střihů

V naší nabídce najdete dívčí plavky různých střihů, jak padnoucí a nápadité holčičí plavky jednodílné, tak dvoudílné. Sama si tak určíte, v čem se cítíte dobře. Variabilnost střihů a tvarování vám zajistí, že si budete připadat svobodná při každé volnočasové i sportovní aktivitě i během napínavých závodů. Plný rozsah pohybu zajistí více vykrojené kalhotky, volná záda i širší průramky. Samozřejmě si můžete vybrat z množství barev, ať už preferujete jednobarevné v sytých plných barvách, divoce vzorované a nebo s různými dívčími motivy.

Podporující materiál dívčích jednodílných plavek

Velmi důležité je provedení a také podporující materiál dívčích jednodílných plavek, který se při styku s vodou nevytahuje, skvěle pruží a elasticky přiléhá na tělo. Tím zvyšuje pravděpodobnost úspěchu při soutěžích, ale také vás jistí i při všech veselých vodních hrách V plavkách můžete zažít kopu zábavy nejen v bazénu, ale i v jezeře nebo v moři. A nezůstávejme jen ve vodě, v plavkách se budete cítit skvěle i při opalování nebo u stavění hradů z písku na pláži. Dívčí plavky jsou vybaveny i podšívkou kvůli zvýšení životnosti. Dbejte na správný výběr velikosti plavek. Spodní ani horní díl nesmí nikde tlačit nebo se zarývat do kůže.

Důsledná péče o plavky

O plavky bychom měli i dobře pečovat a po každém použití v bazénu i v otevřené slané či sladké vodě plavky dokonale vymáchat. Jestliže máte v plavkách nečistoty, řasy nebo písek, opět důkladně pročistěte. Dbejte, aby se nečistoty neusadili za švy a gumičkami.Pokud možno neždímejte, ale jen vymačkejte vodu a zbytek nechte vykapat. Plavky také nesušte na přímém slunci, vlákna tkaniny by se mohla vysokou teplotou poškodit a ztratila by se elasticita materiálu. Použitý materiál je rychleschnoucí, vysoce odolný proti chlóru a je recyklovaný. Veškerou touto péčí prodloužíte životnost svých plavek na maximum.