alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Box

 
[9]

Když na box, tak stylově!

Nezáleží, jestli jsi amatér nebo profesionál. Do ringu i na trénink potřebuješ perfektní výstroj. To znamená především kvalitní boty, rukavice, chrániče hlavy a pak nějaké to oblečení. S kvalitním vybavením bude práce tvých nohou, rukou i hlavy daleko efektivnější a účinnější. Výbava adidas Box tě podrží, když to potřebuješ, a podpoří tě na cestě nahoru. Dodá razanci tvým úderům a mrštnost úhybným manévrům a kličkám. Nabudí tě entuziasmem a touhou po vítězství. Už se vidíš běhat po schodišti, klikovat v parku i na zahradě, přeskakovat lavičky a zábradlí… a slyšíš, jak dav šílí, když shazuješ saténový župan a míří na tebe desítky reflektorů… zatímco se tvému soupeři v opačném rohu ringu pomalu začínají strachy třást kolena. Tak pojď na to a začni s pořádným tréninkem s výbavou adidas Box!

Rukavice, doplňky a vybavení adidas Box

Boxerské boty adidas mělo na nohou mnoho slavných bojovníků v těch nejklíčovějších zápasech. I dnes je adidas neodmyslitelnou součástí světa boxerů, profesionálů i amatérů. Vyřaď svého soupeře s pomocí našeho vybavení, kde využíváme nejnovější poznatky a technologie pro zlepšení tvé techniky. Ukaž hrdě svou lásku ke 3-Stripes a ke sportu drsných chlapů s oblečením, botami a doplňky adidas Box. Rozviňte svou rychlost, techniku a přesnost v ringu díky boxerským rukavicím vyrobeným pro profesionály. Tvé prsty ochrání vícevrstvé polstrování, které skvěle absorbuje nárazy. Pro větší ochranu si zabal ruce do boxerského krepového obvazu, měkké a pružné tkaniny, která snižuje náraz a zpevňuje stisk ruky. 

Boxerské boty a oblečení

V boxu jsou nohy stejně důležité jako ruce, proto svoji výbavu doplň o co nejkvalitnější boxerské boty a také o oblečení vyrobené speciálně pro boxery. Pamatuj, že boty by měly být pevné, ale lehké, aby umožňovaly rychlý a svižný pohyb při skákání a otáčení. Naše boty nabízíme v atraktivních barvách a designech. Mají dlouhou životnost a odolnost proti otěru. Výbavu doplň rychleschnoucím a pohodlným oblečením, které umožňuje volný pohyb a nesaje pot. Vyberte si z široké škály topů, bund a mikin, kalhot a kraťasů nebo ikonických teplákových souprav. Vše je vyrobeno z elastických a lehkých materiálů, které tě udrží v chladu a suchu po celý tvůj výkon.