alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Boxerské boty

 
[3]
Box bílá Boty Box Hog 4Box bílá Boty Box Hog 4

Boty Box Hog 4

Box

Box černá Boty Box Hog 2.0Box černá Boty Box Hog 2.0

Boty Box Hog 2.0

Box

Box bílá Boty Speedex UltraBox bílá Boty Speedex Ultra

Boty Speedex Ultra

Box

Boxerské boty značky adidas z tebe udělají šapiona 

Celá řada sportovních aktivit vyžaduje specifickou obuv, nejde ani tak o styl, jako o podporu fyzického výkonu, ať již sport provozujete volnočasově nebo profesionálně. Jinak tomu není u bojových sportů, ať již se věnujete boxu, kickboxu nebo jinému sportu vyžadujícím konkrétní druh sportovních bot. adidas neustále vyvíjí nové technologie, kterými podporuje atlety i sportovní nadšence. V katalogu značky adidas proto můžete najít široký výběr boxerských bot. Jejich styl a stavba maximálně podporují výkon sportovce díky mnoha technologiím. Boty na box jsou navíc dostupné v mnoha barevných provedeních a stylech, kterými se můžete předvést v tělocvičně nebo na zápase. 

Boty na box a jejich mnohé technologie 

Základem pro boty na box adidas je jejich pevnost, díky které jsou nohy sportovce vždy v naprostém pohodlí a přitom dokonalém semknutí, které je pro box důležité. Díky zpevnění bot, kterého je dosaženo také využitím síťoviny, má noha naprostou stabilitu, je tak možné se pohodlně soustředit na trénink nebo zápas. Pohodlí během sportování dodávají také gumová podešev a mezipodešev, díky kterým je každý pohyb plný energie a volnosti pohybu. Boxerské boty vyžadují naprostou citlivost pohybu s podložkou, to dodává speciální materiál vyvinutý značkou adidas, kterým boxerské boty adidas disponují. Špička bot má navíc zvýšenou ochranu proti opotřebení a tím poskytuje zvýšenou odolnost. 

Boty na box adidas v mnoha stylech a barvách 

V katalogu adidas je možné boty na box vybírat z mnoha stylů a barevných provedení, které můžete dokonale kombinovat se zbytkem svého outfitu. Pro boxerské boty adidas jsou typické nejen výrazné barvy v neonových a pastelových odstínech, jako jsou modrá, červená nebo oranžová barva, najít je možné klasiku jako jsou černé nebo bílé boxerské boty. Design bot neodmyslitelně ukazuje ikonu značky adidas, nechybí jim 3-Stripes, které doplňují celkový design minimalistickým způsobem a dodávají botám na unikátnosti. Najít můžete také zajímavé kombinace barev, které boty na box adidas ukazují světu svou originalitu.