alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Cyklistika

 
[226]
Cena
259 Kč - 5 299 Kč
2595299
1 / 5
Strana:z 5

Cyklistika je a bude fenoménem každého ročního období.

Ať je hezky nebo prší, na kole nás život baví. A s tím správným oblečením pro Vás, Vás bude jízda na kole bavit ještě víc. V naší široké nabídce najdeš velké množství oblečení pro cyklistiku. Za slunečných dní můžeš využít naše úžasné a vzdušné dresy s krátkým rukávem, které skvěle přilnou k tvému tělu. Dres se obsahuje zip, který je po celé délce, takže když ti bude horko, prostě ho rozepneš. Naše nabídka dresů nabízí nespočet barevných kombinací. Každý dres má praktickou zadní kapsu. Ke krátkému rukávu skvěle padnou pohodlné a vzdušné šortky, ve kterých se ti bude sedět tak pohodlně, že nebudeš chtít z kola slézt.

Je venku chladno? Nevadí, pomůže naše cyklo oblečení

Pokud se vydáš na kolo v chladnějším počasí, nevadí. Naše nabídka myslí i na chladnější dny. Náš sortiment pro chladnější a mrazivější dny nabízí dresy s dlouhým rukávem tě v chladném počasí zahřejí, takže ti teplo bude pořád. I dresy s dlouhým rukávem jsou v nabídce v různých barvách a i zde je praktická zadní kapsa. K dlouhému rukávu by to chtělo i dlouhé legíny, které ti budou chránit nohy a zima ti určitě nebude. A aby tě nebolely ruce, využij naše rukavice, které mají pohodlné polstrování na dlaních a zima ti v nich nebude taky. To je teprve ta správná cyklistika.

Vybere si každý cyklista

Jeli jste s přáteli daleko a vracíte se za šera? Nevadí. Protože všechny naše dresy, šortky, legíny na kolo obsahují reflexní prvky, takže Vás z dálky uvidí úplně každý. Náš výběr oblečení na cyklistiku zaujme každého, kdo jezdí na kole, ať už jako profesionál nebo prázdninový rekreant. Chceš mít kvalitu? Chceš kombinovat? Chceš jistotu? Chceš se cítit pohodlně? Chceš komfort? Chceš být na cestu sladěný?  Odpověděl sis na všechny otázky "ano"?  Pak si vyber z naší cyklistické nabídky adidas, která ti všechno tvé "ano" zajistí.