Icons/Social/GoogleCreated with Sketch.
adidas
Doručení zdarma pro objednávky nad 1500 Kč
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů

adidas cyklistika

(101 produktů)
1 / 3
Strana:z 3

Výbava pro silniční cyklistiku adidas

Zapálení cyklisté vědí, že pokud jde o výbavu, důvěra a sebevědomí jdou ruku v ruce s výkonem. Musíš se 100% spolehnout na své pláště a ráfky, na brzdy, že kolo zastaví, na sedlo, na kterém sedíš, i polstrované šortky, které máš na sobě celý den.

Cyklistická výbava adidas je funkční, pohodlná a stylová bez ohledu na to, zda závodíš v kategorii 1 nebo 4, jezdíš gran fondo nebo hledáš o víkendech vzrušení nebo jezdíš pro zdraví. Výsledkem šesti desetiletí zkušeností přímo z pelotonu je nejlepší cyklistické oblečení, dresy, kalhoty, podkolenky, rukavice a brýle pro muže i ženy a speciálně dámské šortky a dresy.

Partneři v cyklistice

Žijeme cyklistikou. Dýcháme pro cyklistiku. Za posledních šest desetiletí jsme vyvinuli cyklistické oblečení, které je oslavou profesionálních jezdců, jako jsou Eddy Merckx, Sir Chris Hoy, Victoria Pendelton, Laura Kenny, týmů jako například Team Telekom, Team Sky, například British Cycling a Team GB. Kterým budeme navždycky vděčni.

Velká vděčnost patří i našim hlavním partnerům, včetně The 5th Floor v Londýně a v New Yorku, 8Bar z Berlína a profesionálnímu týmu Ghost Factory Racing Team. Děkujeme také nenápadným hrdinům přímo z pelotonu, kteří hráli nezbytnou roli při tvorbě, testování a závodním využití mnoha našich produktů. Děkujeme. Vy víte, kdo jste.