adidas
POŠTOVNÉ ZDRAMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1500KČ*
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
V nabídce více než 7000 produktů

adidas cyklistika

(41 produkty)
  • Cena (od nejnižší k nejvyšší)
  • Od nejnovějších
  • Nejprodávanější
  • Cena (od nejvyšší k nejnižší)
  • Nejlépe hodnocené

Výbava pro silnicní cyklistiku adidas

Zapálení cyklisté vedí, že pokud jde o výbavu, duvera a sebevedomí jdou ruku v ruce s výkonem. Musíš se 100% spolehnout na své plášte a ráfky, na brzdy, že kolo zastaví, na sedlo, na kterém sedíš, i polstrované šortky, které máš na sobe celý den.

Cyklistická výbava adidas je funkcní, pohodlná a stylová bez ohledu na to, zda závodíš v kategorii 1 nebo 4, jezdíš gran fondo nebo hledáš o víkendech vzrušení nebo jezdíš pro zdraví. Výsledkem šesti desetiletí zkušeností prímo z pelotonu je nejlepší cyklistické oblecení, dresy, kalhoty, podkolenky, rukavice a brýle pro muže i ženy a speciálne dámské šortky a dresy.

Partneri v cyklistice

žijeme cyklistikou. Dýcháme pro cyklistiku. Za posledních šest desetiletí jsme vyvinuli cyklistické oblecení, které je oslavou profesionálních jezdcu, jako jsou Eddy Merckx, Sir Chris Hoy, Victoria Pendelton, Laura Kenny, týmu jako napríklad Team Telekom, Team Sky, a národních a olympijských federací, napríklad British Cycling a Team GB. Kterým budeme navždycky vdecni.

Velká vdecnost patrí i našim hlavním partnerum, vcetne The 5th Floor v Londýne a v New Yorku, 8Bar z Berlína a profesionálnímu týmu Ghost Factory Racing Team. Dekujeme také nenápadným hrdinum prímo z pelotonu, kterí hráli nezbytnou roli pri tvorbe, testování a závodním využití mnoha našich produktu. Dekujeme. Vy víte, kdo jste.