alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Pánské cyklo kraťasy

 
[4]
S pánskými cyklo kraťasy se můžeš soustředit na výkon. Zajistí ti naprosté pohodlí a podpoří tě ve tvých cílech. To nejlepší pro cyklisty, ocení je ale i běžci a vzpěrači.

Pánské cyklo kraťasy adidas tě nezklamou

U pánských cyklo kraťasů adidas si samozřejmě můžeš vybrat z mnoha různých velikostí, barev a modelů. Najdeš tu kraťasy různých délek, upnutější i volnější, a to z různých materiálů. Vždy se ale můžeš spolehnout na to, že ti dopřejí maximální komfort. Cyklo kraťasy adidas tě nebudou nijak omezovat v pohybu a skvěle odvádí jakoukoli přebytečnou vlhkost. Správný cyklista potřebuje to správné vybavení. S pánskými cyklo kraťasy adidas se můžeš spolehnout, že ti budou dokonale sedět, ty se tak můžeš soustředit na to, aby ses pořádně opřel do pedálů.

Obohať svůj šatník o pánské cyklistické šortky

Pánské cyklistické šortky patří do šatníku každého nadšeného cyklisty. Správné šortky si vyber tak, aby ti naprosto vyhovovaly. Nejvíce je ocení právě cyklisté, protože při jízdě na kole nijak nezavazí a hodí se do jakéhokoli terénu. Překážet ti nebudou a shrnování nohavic také nehrozí. Díky částem ze síťoviny je navíc zajištěno skvělé odvětrávání, které každý cyklista jistě ocení, zvlášť v letním horku. V létě možná oceníš UV ochranu před slunečními paprsky. Na projížďky večer tě zase možná osloví pánské cyklo kraťasy s reflexními prvky, díky kterým budeš pro projíždějící auta snáze viditelný.

Pánské cyklo kraťasy – to nejlepší na krátké i dlouhé trasy

Ať už se chystáš na krátkou projížďku, víkendový výlet nebo celotýdenní cyklistiku, na pánské cyklo kraťasy adidas se můžeš spolehnout. Kraťasy jsou vysoce prodyšné, rychleschnoucí a velmi pohodlné. Byly speciálně navrženy pro outdoorové aktivity. Amatérští i profesionální cyklisti ocení UV ochranu, lehce kompresní materiál i vysokou elastičnost a efektivní odvádění potu od těla. Pokud ti není lhostejný osud planety, oceníš navíc možnost vybrat si cyklo kraťasy z recyklovaných materiálů, například z recyklovaného polyesteru.