alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Dětské košile

 
[397]
Tričko Disney Daisy Duck
Tričko Adicolor
Tričko Adicolor
Tričko adidas x LEGO® Play Graphic
Tričko BrandLove
Tričko Adicolor 3-Stripes
Tričko Trefoil
Tričko Gaming Graphic
Tričko Essentials
Tričko Trefoil
Tričko adidas x LEGO® Graphic
Tričko Trefoil
Tričko adidas x LEGO® Graphic
Tričko Adicolor
Tričko Trefoil
Tričko Colourblock
Tričko adidas Originals x André Saraiva
Tričko adidas Essentials 3-Stripes
Tričko adidas Essentials
Tričko adidas Essentials
Tričko adidas Essentials 3-Stripes
Tričko adidas x LEGO® Graphic
Tričko AEROREADY Yoga Training
Tričko BrandLove
Tričko adidas x LEGO® Play Graphic
Tričko Trefoil
Tričko adidas x Classic LEGO® Graphic
Tričko Adicolor
Tílko Club Tennis
Tričko Essentials 3-Stripes
Tričko adidas Designed To Move Big Logo
Tričko Graphics Collab
Tričko Future Icons 3-Stripes
Tričko Designed 2 Move 3-Stripes
Tričko Essentials
Tričko adidas x Disney Muppets
Tričko Messi Football Graphic
Tričko adidas x Disney Mickey Mouse
Tričko adidas x LEGO® Tech Pack
Tričko adidas x Disney Muppets
Tričko adidas x Classic LEGO®
Tričko adidas x Disney Mickey Mouse
Tričko Adicolor
1 / 9
Strana:z 9

Dětské košile a trička pro pohodlí i těch nejmenších

Košile a trička dnes patří do šatníků dětí i dospělých po celém světě. Vyrábějí se v různých barvách i stylech, takže si každý najde to své oblíbené. Mohou být jednobarevné, s různými barevnými detaily, s potiskem nebo v různých kombinacích. Nejběžnějším materiálem je bavlna, oblíbený je i polyester a různé příměsi. Trička a košile tak mohou být více, či méně strečové. Bavlněná trička jsou velmi prodyšná a pohodlná. Tričko, či košili dnes již můžeme bez problémů nosit jako plnohodnotný svrchní oděv a může být součástí formálního i neformálního outfitu. Dětské košile a trička se vyrábějí už i v těch nejmenších velikostech a děti je tak mohou nosit již od nejútlejšího věku. Dětské košile a trička jsou velmi oblíbené pro svou snadnou údržbu. Děti se často ušpiní, nicméně tričko či košili stačí dát do pračky a pak jen jednoduše nechat uschnout. Dětská trička mohou být opatřena i potiskem s motivy oblíbených kreslených postav nebo různými komickými potisky, případně je lze opatřit potiskem vlastním.

Dětská košile nebo tričko jsou oblíbeným kouskem oblečení

Dětská trička mívají klasický rovný střih, s krátkými rukávy připomínající písmeno T – z čehož pochází anglický název pro tričko "T-shirt" - s typickým kulatým výstřihem. Pro nejmenší děti je praktické zapínání na patentky na rukávu, díky kterému se snadno obléká. Trička mohou mít i dlouhé rukávy, což je ideální zejména v chladném počasí. Dětské košile a trička najdou své užití jak pro různé druhy sportů, tak i pro každodenní nošení. Dětská trička adidas v různých barvách a z různých materiálů jsou vždy opatřena typickým logem. Dětská trička jsou v současné době velmi oblíbeným a módním kouskem šatníku i těch nejmenších dětí. Díky jejich neomezeným možnostem, co se týká velikosti, barev, materiálu, vzorů a potisků, určitě vybereš to pravé dětské tričko, či košili. Trička pro dospělé i dětská trička mají za sebou více než 100 let historie a adidas je jejich klasickým výrobcem.