alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Dětské batohy

 
[91]
1 / 2
Strana:z 2

Dětské batohy, které vaše dítě nebude chtít sundat

Batohy jsou již nějakou dobu módním doplňkem a i my v adidasu si myslíme, že i děti si zaslouží, ať jsou v jakémkoliv věku, nosit módní doplňky, které se jim budou líbit. Pro děti jsme připravili širokou škálu dětských batohů. V adidasu řešíme, aby byly batohy pohodlné, kvalitní moderní a hlavně praktické pro jakoukoliv příležitost. Batůžek je pro děti něco, jako kabelka pro ženy. Batoh musí unést všechny poklady, které si děti chtějí s sebou vzít a nezáleží, zda je jim pět, deset, dvacet nebo zda jde o dívku či chlapce. Chceme, aby byly děti při nošení svého batohu spokojeny.

Dětský batoh jako doplněk?

Naše dětské batohy nabízí veliký výběr materiálů – je libo látkový nebo kožený? S potiskem ve tvaru míče nebo velké množství flitrů? Nic není problém. Nabízíme vám různé barvy, které mohou být od klasických barev jako je černá, bíla, hnědá až po křiklavé barvy a různými moderními motivy. Do našich batohů zapojujeme klasické materiály s propojením moderních materiálů. Naše batohy jsou určeny jak pro volný čas, párty, sport, na kolo, prostě pro každou volnou chvíli, kterou děti tráví. Chlapci chtějí, aby jejich batoh byl jednoduchý, ale zároveň chtějí, aby vyjadřoval to, jací jsou. Chtějí málo kapes. Kdežto holčičky jsou pravý opak. Chtějí, aby jejich batoh byl veliký, protože si s sebou potřebují vzít hodně věcí. Musí být lesklý a moderní. Nejlépe poslední módní kousek. Všechny typy našich batohů mají logo adidas, které je velmi zajímavě propojeno s jednotlivým typem batohu.

Děti chtějí velký výběr, náš online katalog je plný inspirace

Požadavky našich nejnáročnějších zákazníků, a tím jsou bezesporu děti různých věkových kategorií, jsou splněny ve všech typech batohů. Náš široký výběr si můžete prohlídnout na našich webových stránkách nebo můžete navštívit naše kamenné prodejny, kde si náš sortiment sami vyzkoušíte a zjistíte, jak pohodlné jsou a jak vám skvěle padnou.