alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

SLEVY CYBER MONDAY

Uteč vánočnímu shonu. Extra sleva 20 % při nákupu v hodnotě alespoň 1599 Kč.*

INSPIROVÁNO FIFA WORLD CUP™

V této univerzální kolekci inspirované zárivými barvami zápasového míce Mistrovství sveta ve fotbale te nikdo neprehlédne.

dětské oblečení a boty adidas

Příliš mladí na to, aby se vyjadřovali s pomocí sportu a módy? Nikdy! S dětskými botami adidas budou vaše ratolesti vypadat stylově nejen na hřišti. Sportovní modely pro maximální volnost pohybu. Pro první krůčky těch nejmenších dětí. Děti rostou jako z vody. Budoucí teenageři a jejich první dny zpátky ve škole. Oblečení a bpty adidas se vyvíjí společně s nimi, od dívek a chlapců až po mladé dospělé.