adidas
POŠTOVNÉ ZDRAMA PŘI OBJEDNÁVCE NAD 1500KČ*
Bezplatné vrácení zboží do 30 dnů
V nabídce více než 7000 produktů

Pánské tašky

(136 produkty)
  • Cena (od nejnižší k nejvyšší)
  • Od nejnovějších
  • Nejprodávanější
  • Cena (od nejvyšší k nejnižší)
  • Nejlépe hodnocené
1 / 3
Strana:z 3

Pánské tašky

Základní soucástí životního stylu muže je správná taška, která nejenže plní svou základní funkci, ale také vyjadruje jeho životní postoj. Profesionální sportovci i vysocí manažeri se nyní mohou vyjádrit díky nejnovejší kolekci pánských tašek adidas, která zahrnuje.

Výber dokonalé tašky

Pánské tašky jsou duležitým doplnkem. Výber té správné se má rídit módním i praktickým hlediskem. Nezáleží na tom, jestli hledáte neco stylového do práce, neco univerzálního na víkendy nebo tašku do školy nebo na sport. Když zvolíte tu správnou tašku, užijete si to mnohem líp.

Batohy

Batohy z naší pánské kolekce se dobre nosí, mají styl a každý výlet s ním bude potešením. Cestujte do práce bez obav díky naší kolekci batohu, které mají bezpecnou prihrádku pro notebook. Vyrazte do školy stylove s nejnovejším designem vytvoreným podle nejvyšších standardu. Nebo se na svém víkendovém výletu dostante dále díky velkorysému prostoru a praktickým prihrádkám na všechny vaše veci. A s technologií climacool® u vybraných modelu zustanete v chladu a suchu, i když bude vedro. Prohlédnete si ruzná barevná provedení a designy v naší nejnovejší kolekci pánských batohu adidas.

Tašky do posilovny

At chodíte cvicit nebo jen tak vyrážíte s práteli, v letošní kolekci pánských tašek do posilovny adidas si urcite vyberete. Jsou prostorné a mají praktické, nastavitelné ramenní popruhy. Pohodlne se nosí a vejde se do nich vše, co nutne potrebujete, a spousta vecí navíc. Jsou dostupné v obrovské šíri barev a stylu vcetne týmových a sportovních tašek. Pro svuj další výlet si vyberte z naší nejnovejší kolekce pánských tašek do posilovny adidas.

Tašky pres rameno

Tašky pres rameno jsou známé také jako messenger tašky nebo letecké tašky. Hodí se pro mestské výlety, do práce a do školy. Jsou funkcní a mají styl, což z nich delá ideální doplnek pro elegantní a moderní look. Díky velkorysému prostoru a praktickému designu jsou presne tím, co pro podobné príležitosti potrebujete. Sladte svuj styl díky nejnovejší kolekci pánských tašek pres rameno adidas.

Vše mezi tím

Každá príležitost si žádá neco jiného. Tak proc by mely být všechny tašky stejné? V kolekci pánských tašek adidas najdete také praktické modely odpovídající vašemu životnímu stylu. Od kompaktních ledvinek po bežecké opasky a sportem inspirované koncepty. Prohlédnete si širokou nabídku kolekce pánských tašek adidas.