alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Míče

 
[33]
Míč Al Rihla Pro
Míč Al Rihla League
Míč Al Rihla Mini
Míč Al Rihla Competition
Míč UCL Void Mini
Míč UCL Pro Void
Míč Al Rihla Club
Míč Al Rihla Club
Míč Al Rihla Pro Sala
Míč Al Rihla Club
Míč All Court 3.0
Míč Al Rihla Pro Winter
Míč Al Rihla Pro Beach
Míč Al Rihla Club
Fotbalový míč
Míč UEFA Nations League Pro
Míč UCL Pro Void Winter
Basketbalový míč 3-Stripes Rubber Mini
Míč Al Rihla Training Hologram Foil
Míč Al Rihla League Junior 350
RIHLA TRN SAL
Míč Tiro Club
Basketbalový míč 3-Stripes Rubber X3
Míč UCL Club Void
Míč Team Capitano
Míč Tiro League Junior 290
Míč Tiro League
Ragbyový míč NZRU Black Ferns Replica

Míče pro všechny

Sport spojuje celý svět a tím nejoblíbenějším sportem je fotbal. Naše firma adidas nabízí široké množství míčů pro jakýkoliv sport, ale nejvíce se zaměřujeme na fotbal, basketbal, ragby. Naše firma adidas nabízí nespočet míčů, které mají z větší části jeden tvar, ale nabízí mnoho individuálních vzorů. Základem je naše logo adidas, které vévodí všem míčům.  

Sportovnímíče všeho druhu

U těchto výrobků je široká škála barevných možností a všechny barevné  kombinace jsou individuální a výjimečné. Líbí se vám celý modrý nebo bílý s barevnými pruhy, a nebo černý s kombinací bílé? Raději by jste neonově oranžový? Nic u nás není problém. Chcete na hřišti zazářit? Chcete si hrát za šera nebo když svítí měsíc?  Ani toto u nás není problém. Z naší nabídky můžete využít třeba ten, co má reflexní prvky nebo i jiný, který se vám bude líbit. Nejde jen o barevnou kombinaci, ale i o velikost, která je při výběru velmi důležitá. Chcete, aby velikost odpovídala malému chlapci, který s fotbalem začíná? Vyberte ten nejmenší. Kluci, kteří už jsou ostřílení fotbalisti, potřebují větší, nejlépe ve velikosti 4 až 5 a ti profesionální ten největší. U nás si vybere každý, kdo preferuje určitý druh, velikost a barvu. Nechcete hrát fotbal? Nevadí nám to, protože vám nabídneme jiné možnosti. Chcete míč na basketbal, se kterým si budete připadat jako největší hvězda? Máme v nabídce. Tyto míče mají jednu danou barvu, kterou je oranžová a je v nabídce buď světlejší nebo tmavší. Nebo chcete vyzkoušet, u nás novější sport, rugby? I na tento sport máme vhodný  míč. I zde vám může naše firma nabídnout širokou škálu barevných kombinací. Všechny míče, které naše firma nabízí jsou kvalitní a nabízí to, co si sportovec přeje. Naše míče si můžete prohlédnout na našich webových stránkách a pokud se vám nějaký zalíbí, můžete si ho rovnou objednat nebo můžete navštívit naše kamenné prodejny, kde si je můžete vyzkoušet.