alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 60 DNÍ
Svět adidas, všechny sporty a styly
adidas

Golfové boty

 
[97]
1 / 3
Strana:z 3

Odpal svou nejlepší hru v golfových botách adidas

Profesionálové dobře vědí, že se na green vyplatí vyrazit v kvalitní obuvi vyrobené přímo na golf. Správné golfové boty jsou naprosto klíčové pro zachování stability a dobrého drivu. Naše boty adidas jsme připravili ve spolupráci se špičkovými golfisty z celého světa. Vyrábíme je v provedení s hroty na podrážce (spiky) i bez nich. Díky lehké syntetické podešvi může noha volně dýchat, což je důležité zejména v případech, kdy budeš chtít podat maximální výkon při horkém počasí. Nepromokavá konstrukce naopak zaručuje velkou odolnost proti provlhnutí chodidel. Díky použití nejmodernějších technologií jsme vynalezli systém upínání tkaniček Boa®. Použití systému Boa® zvládne opravdu každý. Na pravé straně boty najdeš speciální ovládací kolečko. Pokud kolečkem otočíš, tkaničky zpevní tvoje chodidlo v botě. Po hře můžete jednoduše automaticky tlačítko vycvaknout, tkaničky se uvolní. To vše lehce a během pár vteřin. Můžeš se tak maximálně soustředit na hru, aniž by tě rušily rozvázané tkaničky nebo příliš volná bota. Golfové boty dodáváme v mnoha provedeních, od klasického designu pro nóbl společnost, až po divoké a kreativní vzory. Jedno však mají všechny golfové boty společného – je to pořád kvalita adidas.

Golfová obuv do každého počasí, pro turnaje i relaxaci

Pokud začne náhodou uprostřed hry pršet, naplno poznáš, proč je kvalitní, nepromokavá obuv tak důležitá. Jen pokud dokážeš udržet nohy v suchu, můžeš počítat se stabilním postojem a plným soustředěním na hru. Otázkou zůstává, jestli zvolit boty s hroty nebo bez nich. Golfové boty vybavené hroty mají bezkonkurenční přilnavost na travnatém povrchu a minimalizují riziko úrazu nebo minimálně špatného odpalu. Boty bez hrotů jsou naopak více univerzální. Po hře v nich klidně můžeš odjet v autě, aniž by cokoliv poškrábaly. Ať už se rozhodneš pro kteroukoliv botu, výběr se nevyplatí uspěchat. Ta správná bota nikde netlačí a ve středu chodidla ti poskytne příjemnou oporu.