alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Golfové boty

 
[91]
1 / 2
Strana:z 2

Kvalitní golfové boty adidas podpoří vaši hru na greenu

Golf je hra dam a gentlemanů, kteří i při profesionální hře na vysoké úrovni chtějí a potřebují vypadat dokonale. Skrytým trumfem všech hráčů je správná volba obuvi, protože jen tak hráči získají stabilitu a pocit sebejistoty, se kterými bez mrknutí oka odehrají s přesností na milimetr každý odpal.

Obuv na golf adidas vybírejte podle svých preferencí

adidas jako hrdý partner všech sportovců hledá řešení pro každý specifický sport. Golfistům a golfistkám nabízí hned pět druhů obuvi, aby dokázali podávat na greenu ty nejlepší výkony. Při výběru si tedy rozmyslete, zda hledáte golfovou obuv se spiky nebo bez nich – klíčové je, jak velký pocit stability od obuvi očekáváte. Další klíčovou vlastností je nepromokavost obuvi, protože zelený pažit bývá nejen po ránu mokrý od ranní rosy. Podstatnou vlastností golfové obuvi je i to, že musí dokonale padnout, což zaručuje nejen její tvar, ale především sofistikovaný systém šněrování Boa Fit, který umožňuje nastavit si míru utažení boty. Rekreační golfové boty zase využijete například při posezení v golfovém klubu nebo jako druhý pár obuvi, který upotřebíte mimo herní plochu.

Golfovou obuv laďte ke svému hernímu outfitu

Na greenu prostě musíte vypadat skvěle. I proto najdete v nabídce adidas golfové boty ve všech barevných odstínech, kterým pochopitelně dominuje bílý podklad a barevné detaily pouze vzhled boty dolaďují. Díky tomu dokážete sladit celý svůj sportovní outfit a zazářit nejen svým herním umem, ale i svým sportovním vzhledem. Golfové boty adidas jsou sázkou na odolnost, vysokou kvalitu materiálů i zpracování a především funkčnost všech detailů. Přesvědčte se sami a vyberte si svoje nové golfové boty za nabídky adidas.