alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Výprodej pánských doplňků

 
[144]
Batoh Adicolor
Čepice
Kšiltovka Performance
Ponožky Cushioned Low-Cut – 3 páry
Ponožky Cushioned Ankle – 3 páry
Ponožky Cushioned Ankle – 3 páry
Ponožky Cushioned Crew – 3 páry
Ponožky Cushioned Low-Cut – 3 páry
Ponožky Cushioned Ankle – 3 páry
Čepice 4CMTE
Klobouk Adicolor Trefoil
Ponožky Originals Collab Crew - 2 páry
Taška Adicolor Archive Festival
Batoh 4CMTE Duffel
CL BP FABRIC
Ledvinka adidas Adventure Small
Taška Adicolor Festival
Taška Blue Version Remix Bowling
Taška Canvas Shopper
Ledvinka Sports
Ponožky Graphic Ankle
Ledvinka Young Z
Batoh 4CMTE AEROREADY ID
Ledvinka adidas Adventure Small
Batoh Power Canvas
Batoh Classic 3-Stripes Pocket
Ponožky Trefoil Crew – 2 páry
Ledvinka Adicolor Archive
Taška Adicolor Classic Festival
Batoh adidas Adventure Small
Taška Adicolor Messenger Small
Taška adidas Adventure Weekender
Batoh City Xplorer Marimekko Allover Print
Taška Organizer Medium
Ručník adidas Swim S
Ledvinka Adicolor Branded Webbing
Páska Adi Chamois - 3 kusy v balení
Ponožky UB22 Crew
Ponožky Cushioned Crew – 3 páry
Láhev adidas x Classic LEGO® 0,75 l
Nákrčník COLD.RDY Running Training
Ledvinka Adicolor
Batoh BTS Brandpack Graphic
1 / 3
Strana:z 3

Výprodej pánských doplňků adidas pomůže zajistit pohodový trénink

Doplňky patří k nejčastěji opomíjeným věcem, na které při pořizování sportovní výbavy myslíme. adidas naštěstí dlouhodobě nepodceňuje ani tuto oblast, a proto připravuje pro každý sport specifickou skupinu věcí, bez kterých se sportovci neobejdou. Promyslete si, co vám pomůže pro dosažení maximální spokojenosti při tréninku a prohlédněte si nabídku výprodeje pánských doplňků adidas.

Pánské doplňky adidas se slevami potěší nejen fotbalisty

Mnoho lidí má značku adidas spojenou s fotbalem. Ano, adidas, jako dlouhodobý hrdý partner tohoto sportu, opravdu nabízí pro hráče kopané kompletní vybavení od oblečení, obuvi až po balony, štulpny nebo brankářské rukavice. Naslouchá zkušenostem těch nejlepších sportovců planety a díky tomu dokáže připravit přesně to, co malí i velcí fotbalisté opravdu potřebují.

Vedle toho se ale podobným způsobem stará i o další sporty, jako je tenis, golf, běh, turistika, atletika a další a všem sportovcům připravuje doplňky na míru podle jejich potřeb. V nabídce doplňků tak můžeme najít sportovní tašky, batohy, ledvinky, čepice, rukavice, sportovní ponožky, hodinky, klobouky a další vybavení. Prohlédněte si aktuální nabídku, protože pánské doplňky adidas se slevami potěší nejen fotbalisty.

Kvalita a funkčnost na prvním místě

Podobně jako u oblečení a obuvi, tak i u všech doplňků adidas klade velký důraz na kvalitu provedení, poctivé, řemeslné zpracování a výběr prvotřídních materiálů. Dbá na to, aby i doplňky měly dlouhou životnost, barevnou a tvarovou stálost a aby maximální měrou přispěly k podávání nejlepších výkonů. Při výběru doplňků hraje roli také design a originální vzhled doplňků. I proto si tašky, batohy, ledvinky, ale i ponožky nebo hodinky oblíbilo spousta mužů i pro svůj volný čas. Tyto doplňky často můžeme vídat v ulicích měst, na neformálních setkáních s obchodními partnery nebo třeba v restauracích a kinech. Mužům sluší a perfektně doplňují jejich sportovně elegantní styl. Udělejte si radost i vy a vybavte se na trénink nebo do posilovny s doplňky od adidas.