alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Výprodej pánských doplňků

 
[476]
Cena
155 Kč - 3 975 Kč
1553975
Fotbal černá Brankářské rukavice Predator Match FingersaveFotbal černá Brankářské rukavice Predator Match Fingersave

Brankářské rukavice Predator Match Fingersave

Fotbal

1 / 10
Strana:z 10

Výprodej pánských doplňků adidas pomůže zajistit pohodový trénink

Doplňky patří k nejčastěji opomíjeným věcem, na které při pořizování sportovní výbavy myslíme. adidas naštěstí dlouhodobě nepodceňuje ani tuto oblast, a proto připravuje pro každý sport specifickou skupinu věcí, bez kterých se sportovci neobejdou. Promyslete si, co vám pomůže pro dosažení maximální spokojenosti při tréninku a prohlédněte si nabídku výprodeje pánských doplňků adidas.

Pánské doplňky adidas se slevami potěší nejen fotbalisty

Mnoho lidí má značku adidas spojenou s fotbalem. Ano, adidas, jako dlouhodobý hrdý partner tohoto sportu, opravdu nabízí pro hráče kopané kompletní vybavení od oblečení, obuvi až po balony, štulpny nebo brankářské rukavice. Naslouchá zkušenostem těch nejlepších sportovců planety a díky tomu dokáže připravit přesně to, co malí i velcí fotbalisté opravdu potřebují.

Vedle toho se ale podobným způsobem stará i o další sporty, jako je tenis, golf, běh, turistika, atletika a další a všem sportovcům připravuje doplňky na míru podle jejich potřeb. V nabídce doplňků tak můžeme najít sportovní tašky, batohy, ledvinky, čepice, rukavice, sportovní ponožky, hodinky, klobouky a další vybavení. Prohlédněte si aktuální nabídku, protože pánské doplňky adidas se slevami potěší nejen fotbalisty.

Kvalita a funkčnost na prvním místě

Podobně jako u oblečení a obuvi, tak i u všech doplňků adidas klade velký důraz na kvalitu provedení, poctivé, řemeslné zpracování a výběr prvotřídních materiálů. Dbá na to, aby i doplňky měly dlouhou životnost, barevnou a tvarovou stálost a aby maximální měrou přispěly k podávání nejlepších výkonů. Při výběru doplňků hraje roli také design a originální vzhled doplňků. I proto si tašky, batohy, ledvinky, ale i ponožky nebo hodinky oblíbilo spousta mužů i pro svůj volný čas. Tyto doplňky často můžeme vídat v ulicích měst, na neformálních setkáních s obchodními partnery nebo třeba v restauracích a kinech. Mužům sluší a perfektně doplňují jejich sportovně elegantní styl. Udělejte si radost i vy a vybavte se na trénink nebo do posilovny s doplňky od adidas.