alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Snowboarding

 
[71]
1 / 2
Strana:z 2

Se značkou adidas a snowboardem ruku v ruce

Nebo spíše nohu v noze. Představujeme ti pečlivě vybrané kousky, které musíš v horách vyvenčit a pořádně upevnit k prknu, aby ses projel sebejistě a pohodlně. Najít pořádnou adidas obuv na snowboard není vždy snadné, ale určitě mrkni na naši nabídku, jelikož máme i takovou, která nebere ohledy na počasí. adidas boty na snowboard jsou nepromokavé a mají samozřejmě výtečnou izolaci, jako je například izolace s PrimaLoft ®, či oplývají vlastnostmi jako je vynikající přilnavost vhodná i do náročných podmínek. Přilnavá gumová podešev zaručí tvoji volnost pohybu, aby sis užil jízdu naplno i s prodyšným materiálem, který udrží tvé nohy suché a zahřáté.

Jízda na snowboardu v oáze sněhu

Zajisté budeš potřebovat prodyšný, ale příjemný materiál pro zahřátí na horách. Legíny adidas dopřejí pohodlí díky vysokému pasu a nemají strach ani z deště, sněhu a nízkých teplot. Hodí se i na tanec a tvé pohyby dostanou ladný tvar díky tomu, že jsou kompresní, takže zpevní tvé tělo a dopřejí ti se cítit doopravdy pánem každého pohybu. Dolaď celý look zateplenou bundou pro zimní výpravy a neměj strach z nepříznivého počasí, jelikož je navržená tak, aby sis pobyt v horách užil s jízdou na snowboardu bez obav.

Doplňky pro náročné

Udržet hlavu v teple je v chladu jednoduše nutnost. Z hlavy vychází většina teploty těla a je potřeba ji aklimatizovat podmínkám, ale zároveň ji udržovat v rovnováze. Možná ti postačí nějaká naše čelenka, která se hodí i na běhání či turistiku, ale máme i pletené čepice, které jsou velice hřejivé díky flísové podšívce a pro náročné – potěší nekousavý materiál. Pod pokrývky hlavy si nasaď pořádné brýle, abys viděl na cestu a my ti doporučíme rovnou z několika možností. Máme nezamlžující čočky, které zaručují viditelnost během jakéhokoli počasí, a potřebnou ventilaci. Nastavitelný zadní řemínek ti pomůže si nastavit vlastní velikost a v případě potřeby, povolit či upevnit. Polstrovaná pěna na druhou stranu garantuje pohodlné nošení bez zbytečných otlačenin.