alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas
logo
Tady začíná tvoje cesta. Nový oficiální zápasový míč FIFA World Cup™.
A pair of Forum Low Home Alone sneakers lie in a bird's nest on a snow-covered branch. Kevin's classic bobble hat lies next to it.

Forum 84 Low
Home Alone 2

Dobrá zpráva pro milovníky tenisek a filmu Sám doma! Model Forum 84 Low se vrací ve verzi inspirované holubí dámou.

Dámské oblečení a boty adidas

Styl je jedinečný. Na hřišti, v posilovně i doma. Vybrat si ho můžeme samy. Oblečení a obuv adidas netvoří náš styl. Je to na nás. Najdi si to, co se ti opravdu líbí a pomáhá ti být sama sebou. Běžecká obuv, ve které zvládneš i náročný trénink. Klasické bílé tenisky k oblíbeným džínám. Strečové legíny a sportovní podprsenky ideální pro každý trénink. Nebo stylový model pro chvíle odpočinku. Vše, co potřebujeme. Vše, co chceme. Dámské oblečení a boty, o kterých se ti ani nesnilo.