alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Juventus

 
[123]
Obléknout se do klubových barev a jít fandit svému týmu. I pro vás je připravena kolekce dresů a vybavení s motivy italského fotbalového týmu Juventus Turín. Vezměte tým s sebou.
Originals bílá Boty GazelleOriginals bílá Boty Gazelle

Boty Gazelle

Originals

1 / 3
Strana:z 3

Reprezentuj s adidas Juventus

Juventus je ikonický svými bílo-černými dresy. Dresy Juventus jsou na světě už desítky let a budí značný respekt. Juventus prostě znamená jít si pevně za svým a vítězit. Ukaž teď tomuto týmu svou podporu dresy Juventus adidas. Odvážný design se tu mísí s kvalitním sportovním oblečením adidas, můžeš tak to, že jsi fanoušek, projevit stylově a přitom se cítit dokonale pohodlně. Vybrat si můžeš jak oblečení se standardním černo-bílým designem, nebo můžeš zvolit nové divočejší kousky. Volba je na tobě. K dispozici je vybavení Juventus adidas pro ženy, muže i děti, dokonce tu najdeš i unisex oděvy. V nabídce jsou kromě oblečení adidas Juventus také doplňky a obuv. Máme tu nejen dresy a teplákové soupravy, ale i kraťasy, pokrývky hlavy, tašky, roušky a jiné kusy oblečení a vybavení. Látky, ze kterých je oblečení Juventus adidas vyrobeno, jsou prodyšné a efektivně odvádí pot. V horkém počasí umí chladit, a tak přináší dokonalé pohodlí i v parném létě. Vybavení adidas Juventus ti přináší jak komfort, tak potenciál pro skvělé výkony.

adidas Juventus navždy!

Juventus je naprosto legendární, to víme všichni. Pokus jsi nadšený fanoušek, určitě se ti bude vybavení adidas dokonale hodit. Vyber si z nabídky Juventus adidas přesně to, co potřebuješ, a staň se součástí party největší fandů tohoto ikonického týmu. Dej na odiv svou loajalitu tomuto týmu hned na první pohled. Dres Juventus bude naprosto nepřehlédnutelný! Vyber si z široké nabídky Juventus adidas. Oblečení je lehké a dostatečně volné na to, aby tě neomezovalo v pohybu a bylo velmi komfortní. Překonáš s ním mnohé překážky. Rychlost, flexibilita, údernost – to všechno ti může být vlastní. Nic tě nezastaví. Buď jako hráči Juventus a ukaž, co v tobě je. Díky vybavení adidas Juventus ti v tom nebude nic bránit. Oblečení a doplňky byly vyvinuty tak, aby tě podpořily v dosahování tvých cílů.