alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Manchester United FC

 
[107]
1 / 3
Strana:z 3

Značka adidas nabízí kompletní vybavení pro opravdové fanoušky Manchester United FC

Dresy, soupravy, mikiny, štulpny, bundy, ale i ručníky nebo obuv. Díky adidas je veškeré vybavení, které nosí a používají hráči slavného klubu anglické Premier League, dostupné malým i velkým fanouškům tohoto ikonického klubu i u nás v Česku.

Dresy a soupravy Manchester United adidas pro každou příležitost

Základem vybavení pro opravdové fanoušky Manchester United FC jsou bezesporu dresy a soupravy pro trénink i hru. V nabídce adidas fanoušci naleznou spoustu variant a možností, protože profesionální hráči potřebují dresy na různé příležitosti – pro tréninky, pro zápasy hrané v domácím prostředí, pro zápasy hrané na půdě soupeře. Speciální verze hráčských dresů navíc vznikají pro různé významné příležitosti, jako jsou klíčové zápasy s velkými rivaly anebo klubová výročí. Dresy určené pro fanoušky často mají volnější střih a jsou vyrobeny ze savého materiálu.

Ostatní oblečení v barvách klubu

Nejen dres nebo soupravu, v barvách klubu Manchester United FC můžete mít mikinu, bundu nebo dlouhé kalhoty. Třešničkou na dortu jsou speciální edice obuvi pro muže i ženy, které nesou klubové znaky.

Fanouškem nemusí být pouze muž

Fotbalistům Manchesteru United fandí celé rodiny. Proto i fanouškovské dresy a vybavení lze u adidas zakoupit ve verzích pro ženy, juniory i děti. Dětské soupravy jsou trojdílné a skládají se z pohodlného trika, šortek a štulpen. Dres a šortky jsou vyrobeny z měkkého savého materiálu, aby dobře odváděly pot a jejich nošení bylo vysoce komfortní.

V barvách Manchesteru United i k vodě

K vybavení pro opravdové fanoušky Manchesteru United FC patří dokonce i pánské plavky a osuška na pláž. V případě plavek se jedná o pohodlné rychleschnoucí plavecké šortky v klubových barvách, jejichž střih je mezi muži velmi oblíbený. Osušku zdobí taktéž klubové barvy a svoje využití najde jak u vody, tak například po tréninku v posilovně.