alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámské kalhoty

 
[537]
Dámské kalhoty ve sportovním stylu pro příjemné pohodlí. Kalhoty adidas kombinují autentické designy s historií a moderní přístupy k tvorbě funkčního oblečení. Bohatá kolekce nabízí modely na sport, cesty i relax.
1 / 12
Strana:z 12

Zazářit kdykoliv a kdekoliv aneb dámské kalhoty adidas

Sportovní dámské kalhoty už dávno nejsou jen výsadou tréninkových hřišť. Díky kvalitním materiálům, důrazu na maximální pohodlí a moderním designům s nimi můžeš vyrazit i mezi lidi. Ležérní oblečení je přece jen dnes moderní. Službu odvedou ale také doma, díky svému pohodlí je oceníš například při pohodovém odpočinku na gauči. Sportovní kalhoty adidas se těší velmi široké nabídce, která pokrývá veškeré segmenty, které bys mohla vyžadovat. Počínaje kvalitními tepláky pro volný čas a konče profesionálními kalhotami pro sportovce záleží jen na tvém vkusu. Širokou nabídku designů s ikonickými 3-Stripes doplňuje ještě nabídka nejrůznějších střihů a stylů.

Kalhoty pro ženy adidas: za maximálním pohodlím jednoduše

Pokud budeš hledat hlavní výhodu kalhot adidas, není příliš co řešit. Hlavní a nejdůležitější předností je totiž právě ona mimořádná pohodlnost. Ucítíš ji hned v momentě, kdy se dámských kalhot dotkneš a bude tě provázet kamkoliv s nimi vyrazíš. K výrobě se používají recyklované materiály, které dýchají a dovedou maximálně sát pot. Navíc tě udrží v teple i při nevyzpytatelné změně počasí. Nikdy tě nezradí a už vůbec tě nebudou omezovat v pohybu. Dodají ti přirozené sebevědomí a posunou tě dál v cestě za splněním nejen sportovních cílů. Ať už vybereš letní dámské kalhoty nebo dámské slim kalhoty, můžeš počítat s tím, že budeš vypadat skvěle jak na hřišti, tak i mimo něj.

Minimalismus, který tě nikdy neomrzí

Kdo říká, že pohodlné musí být komplikované? Kalhoty pro ženy adidas jsou jedním příkladem za všechny. Vybrat si můžeš z nespočtu barevných provedení a designů. Ať už sáhneš po modelech inspirovaných dlouholetou historií značky nebo raději po nejnovějších módních výstřelcích, vždy dostaneš nejméně to, co očekáváš. Vybírej proto primárně podle svého gusta, respektive podle sportu a užití, které kalhotám dáš. Nezapomeň, že krom vstupu do ikonické sportovní komunity podpoříš také iniciativu Better Cotton, která usiluje o globální zlepšení podmínek pěstování bavlny. Vyber si své dámské kalhoty adidas ještě dnes!