alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Dámské bundy

 
[400]
Y-3 zelená Parka Y-3 PufferY-3 zelená Parka Y-3 Puffer

Parka Y-3 Puffer

Y-3

Y-3 černá Bunda Y-3 PufferY-3 černá Bunda Y-3 Puffer

Bunda Y-3 Puffer

Y-3

Y-3 černá Kabát Y-3 WoolY-3 černá Kabát Y-3 Wool

Kabát Y-3 Wool

Y-3

1 / 9
Strana:z 9

Dámské bundy aneb pohodlí za každého počasí

Během venkovních tréninků jistě budeš potřebovat jistotu, co se týče outfitu. Dámské bundy adidas tě jednoznačně podpoří, nabídnou ti přívětivé teplo i jistotu pohodlí a sucha, ať už čelíš jakékoliv průtrži mračen. Správná dámská bunda ti musí umožnit trénovat kdykoliv a kdekoliv bez ohledu na aktuální stav počasí. Vezmi vše do svých rukou a jednou pro vždy se přestaň s tréninky přizpůsobovat přírodě. Buď sebevědomá a připravená podat maximální výkon i při nepříznivé předpovědi. Nezáleží přece na tom, jak je venku. V konečném důsledku záleží jen na tvém odhodlání dokázat, že na to máš ať se děje cokoliv.

Pohodlí, klid a maximální soustředění na výkon v bundách dámských

Ženská bunda je nepostradatelnou součástí každého dámského šatníku. Ať už jde o letní dámské bundy nebo jejich zimní alternativy, jistě se ti budou hodit. Vzít si je můžeš díky jejich voděodolnosti opravdu kamkoliv. Už jejich přítomnost ti umocní pocit klidu a připravenosti, díky kterému se budeš moci věnovat věcem, na kterých opravdu záleží. Dámské bundy adidas poskytují maximální ochranu před chladem, deštěm, větrem a vůbec před všemi nevyzpytatelnými změnami počasí. Díky své hmotnosti naprosto přilne k oblečení pod ní. Budeš se cítit v pohodlí a zároveň uklidněná pocitem, že jsi a budeš v suchu ať se děje co se děje.

Vyber si dámskou bundu podle svého gusta

Jakmile se rozhodneš pro jednu z dámských bund adidas, rozhodně zohledni základní vlastnosti. Mezi ty patří například nepromokavost, odolnost vůči větru, prodyšnost a tepelná odolnost. Kvalitní lehké dámské bundy mohou, nabídnout voděodolnost, díky které zůstanou nižší vrstvy oblečení naprosto suché. adidas k tomuto účelu vybavil své bundy vodoodpudivou úpravou. Zaměř se i na využití bundy jako takové. Vytáhneš ji do extrémních podmínek na hory, nebo s ní budeš jen brázdit ulice města? Ať už je tvé přání jakékoliv, jistě najdeš odpověď v jednom z modelů s ikonickými 3-Stripes. Staň se členem slavné sportovní komunity a hoď starosti s počasím stranou.