alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Oblečení na golf

 
[273]
Při hře na greenu je nutností vypadat elegantně a tím golfu dodat punc výjimečnosti a jedinečnosti. Muži i ženy proto hledají funkční, ale elegantní modely, které je nijak neomezují v pohybu a přitom jim dodají sebejistotu.
1 / 6
Strana:z 6

Oblečení na golf adidas snoubí sport s elegancí

Golf je hra pro gentlemany a opravdové dámy. I proto se na greenu musíte pohybovat v předepsaném oblečení, které v sobě snoubí sportovní funkční styl a eleganci s noblesou. Výsledkem je kolekce oblečení na golf adidas, která vychází z potřeb profesionálních i amatérských sportovců a dodává jim potřebnou sebejistotu.

Golfové oblečení adidas sází na kvalitu a funkční materiály

Vyrazit na green můžete v našich zeměpisných šířkách kdykoli od jara do podzimu. Proto je třeba se vybavit vhodným oblečením do každého počasí, které se zejména na začátku a na konci sezony dokáže i během dne několikrát změnit. Řešením pro vás je kolekce golfového oblečení adidas, která nabízí všechny potřebné kousky oblečení ušité z těch nejlepších materiálů. Funkční trika a kalhoty adidas šije z recyklovaného materiálu, aby nemusel vyrábět žádný nový polyester. Toto oblečení dokonale odvádí pot od těla a přitom udržuje pokožku suchou. Kalhoty mají elegantní střih, přitom ale hráče nijak neomezují v pohybu, a proto se mohou plně soustředit na odpal. Dobře zvolené oblečení, které musí zároveň dokonale padnout, dodá hráči potřebnou sebedůběru a sebejistotu.

Golfové oblečení do každého počasí

Někdy se stane, že se počasí několikrát za den změní. I na tuto okolnost musí být profesionální i amatérští hráči dobře připraveni. Základem je volba dobře padnoucích nepromokavých botů, ale i kvalitních kalhot, mikin a bund. Golfové oblečení a obuv adidas mají výhodu v tom, že snadno barevně sladíte svůj sportovní outfit, protože na greenu je třeba myslet na každý detail. Golfové oblečení adidas pořídíte jak pro muže, tak pro ženy. Prohlédněte si nabídku ještě dnes a vyberte si pro sebe to nejlepší.