alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

PLAVEJ PO SVÉM.

Bez ohledu na velikost. Bez ohledu na standardy krásy. Soustřeď se jen na své cíle.
logo

VE VODĚ JAKO DOMA

Nenech si ujít novou plaveckou kolekci adidas SH3.ro. Perfektně sedne každé postavě, takže si budeš moct plavání užít skutečně naplno. V rozmanitosti je krása. Každá žena je jiná. Každá figura je jiná.

ADIDAS PLAVÁNÍ

DÁMSKÉ
PÁNSKÉ
DOPLŇKY
DĚTSKÉ

Najdi dokonalé plavky

logo

OPRAVDOVÉ ŽENY. OPRAVDOVÉ FIGURY. OPRAVDOVÝ SPORT.

Plavání stojí a padá na tvém těle. Musíš využít jeho potenciál na maximum. Zjisti, jak se čtyři silné ženy naučily milovat svá těla a jak si našly cestu k plavání.