alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Jóga & Pilates

 
[130]
Box bílá PERF BTTL 0,5Box bílá PERF BTTL 0,5

PERF BTTL 0,5

Box

Ženy Joga béžová Batoh YogaŽeny Joga béžová Batoh Yoga

Batoh Yoga

Ženy Joga

1 / 3
Strana:z 3

Jóga v naprostém pohodlí díky nabídce adidas 

Jóga, tisíce let staré cvičení díky, kterému v sobě dokáže člověk najít nejen energii, ale také harmonii a sílu, vyžaduje během cvičení naprosté pohodlí. Oblečení musí dokonale padnout, nesmí člověka obtěžovat rolováním nebo stahováním. Značka adidas se proto dlouhodobě věnuje vývoji oblečení přímo pro jógu, které je ideální pro všechny jogínské pozice a bude vám maximální oporou během celé doby cvičení. Pro jógu je důležitý zejména strečový materiál, který bude automaticky kopírovat všechny pohyby a pozice, které v józe můžete najít, a že jich je hned 84! Také sportovní podprsenky jsou vybaveny příjemným strečovým materiálem a dostatečným zpevněním, které nijak neomezuje během pohybu. 

Více než jóga legíny 

V katalogu adidas najdete celou řadu legín v mnoha stylech a barvách, které jsou ideální pro cvičení jógy díky strečovému materiálu, který dokonale kopíruje každý pohyb během jakékoliv fyzické aktivity. Kromě jógy jich tak využijete na jakékoliv strečinkové cvičení nebo další aktivity, od běhu až po trénink v posilovně. Legíny značky adidas jsou vyráběné z pohodlných materiálů jako je například měkký žerzej, který je příjemný a dodává během cvičení naprostý komfort. Vybrat si můžete také legíny vybavené síťovinou, což přidává legínám na prodyšnosti, která příjemně chladí během náročné i nenáročné fyzické aktivity.

Nejrůznější styly a lichotivé křivky 

Katalog adidas má širokou nabídku oblečení na jógu, ať již se jedná o legíny nebo sportovní podprsenky. Legíny můžete najít v klasickém a minimalistickém stylu, který je navíc obohacen o zaoblené linie, což dodává na zvýraznění ženských křivek. Klasická černá je designově doplněna stylovým adidas logem v různých provedeních. Také podprsenky najdete v mnoha podobách, vybírat můžete podle barev i střihů. Materiál sportovních podprsenek příjemně obepíná tělo a umožňuje naprosté soustředění na aktivitu. Střední zpevnění dodá na pocitu jistoty, zatímco síťovina je zdrojem prodyšnosti, která dokáže ochladit a dodat energii během náročné fyzické aktivity.