alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbal oblečení

 
[1454]
Fotbal je sport, ve kterém hraje oblečení důležitou roli, a to platí jak pro fanoušky, tak pro sportovní nadšence, amatérské nebo profesionální hráče a pro ty všechny je zde široká adidas nabídka fotbal oblečení

Různorodé fotbal oblečení značky adidas

Fotbal oblečení musí mít každý sportovec nebo nadšenec do fotbalu, kromě toho, že je toto oblečení pohodlné a ideální pro fanoušky, je také plně funkční s podporou různých technologií této značky, které jsou osvědčené a které dokáží zcela podpořit výkon sportovce na hřišti, ale také mimo něj. Oblečení na fotbal, které je možné v tomto katalogu najít nejen dresy, ale také kalhoty, trika, mikiny, šortky a mnohé další kousky v nejrůznějších velikostech, každý si tak může najít přesně to sportovní oblečení, které hledá.

Fotbalové oblečení s podporou technologií

Značka adidas je proslulá svými patentovanými technologiemi, které implementuje do všech svých produktů a díky tomu poskytovat zákazníkům možnost vytěžit z produktů co nejvíce. Fotbalové oblečení, jako jsou například kalhoty, disponují savým materiálem, díky kterému je možná maximální soustředěnost během všech sportovních aktivit, materiál udrží v suchu, a navíc fotbal oblečení poskytuje zpevnění, které dodává na výkonu. Naopak u legín je možné využívat kompresního střihu, který zvyšuje výkon například během posilování a dodává na sebevědomí. A těchto technologií je možné najít celou řadu, podle vybraného produktu.

Různé styly pro muže i ženy

V tomto katalogu je možné najít nejrůznější styly a provedení pro fotbalové oblečení. Některé jsou inspirované klasickou módou devadesátých let, které jsou adidas značku typické a patří mezi oblíbené, jiné naopak ukazují moderní nebo futuristickou stránku, je tak možné vybírat přesně podle vlastních preferencí. Také barevné spektrum pro produkty adidas ve sportovní kategorii je bohaté, od klasické černé, bílé nebo modré barvy je možné najít také pastelové barvy nebo více odvážnější a experimentální provedení se kterým je možné jednoduše zazářit. Oblečení nechybí klasické znaky Trefoil nebo 3-Stripes, kterými je možné se předvést.