alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Fotbalové kraťasy

 
[177]

Základem výbavy pro každého fotbalistu a fotbalistku jsou fotbalové kraťasy, které značka adidas poskytuje jak pro muže a ženy, kteří tak mohou dosahovat těch nejvyšších možných výkonů, a přitom se ukázat v unikátním a moderním stylu značky adidas.

Domácí šortky Real Madrid 22/23
Šortky Entrada 22 Training
Šortky Entrada 22
Šortky Entrada 22 Training
Šortky Tiro 23 Pro
Šortky Tiro Essentials
Domácí šortky Sparta Praha 22/23
Šortky Entrada 22
Třetí šortky Manchester United 22/23
Třetí šortky Real Madrid 22/23
Šortky Japan 22 Special Pack Authentic
Domácí šortky Manchester United 22/23
Kalhoty Messi Half
Šortky Entrada 22
Šortky adidas Tiro x LEGO® Downtime
Šortky Entrada 22
Šortky Real Madrid Essentials Trefoil
Šortky Tiro Essentials
Šortky Tiro Essentials
Šortky adidas Tiro x LEGO® Downtime
Třetí šortky FC Bayern 22/23
Domácí šortky Arsenal 22/23
Domácí šortky Juventus 22/23
Tréninkové šortky Arsenal Condivo 22
Třetí šortky Manchester United 22/23
Šortky Entrada 22 Training
Třetí šortky Real Madrid 22/23 Authentic
Domácí šortky Spain 22
Domácí šortky FC Bayern 22/23
Šortky Entrada 22 Training
Venkovní šortky Manchester United 22/23
Třetí šortky Arsenal 22/23
Šortky Tiro Essentials
Čtvrté šortky FC Bayern 22/23
Šortky Entrada 22
Šortky Tiro RFTO Downtime
Šortky Entrada 22
Tréninkové šortky Manchester United Condivo 22
Šortky FC Bayern Condivo 22 Training
Venkovní šortky Spain 22
Domácí šortky Olympique Lyon 22/23
Venkovní šortky Ajax Amsterdam 22/23
Šortky Condivo 22 Pro
1 / 4
Strana:z 4

Fotbalové kraťasy pro muže a ženy

V katalogu adidas mají hráči a hráčky možnost vybírat hned z několika desítek stylů a najít tak ideální fotbalové kraťasy přímo pro ně. Ať už během tréninku nebo samotného zápasu – profesionálního nebo amatérského, výhody a krásný styl těchto kraťas může ukázat na hřišti každý. Značka adidas ukazuje svůj unikátní styl, který využívá mnoho profesionálních atletů z celého světa, které tak mohou hráči nejen následovat po sportovní, ale také stylové stránce. Kraťasy je navíc možné vybírat také podle toho jaké technologie obsahují, zda jsou pro brankáře nebo jiné pozice na hřišti, ale také podle jejich unikátního stylu.

Kraťasy na fotbal s unikátními technologiemi adidas

Během zápasu nebo tréninku jede aktivita na plné obrátky, hráč ze sebe musí dostávat ty nejlepší výkony, často pod tlakem nebo v nepříznivém počasí. Sportovní fotbalové oblečení, jako jsou právě kraťasy na fotbal, dresy, kopačky a další výbava, jsou v takové situaci velmi důležité. Celá řada kraťasů ze série značky adidas disponuje speciálními technologiemi a patentovanými materiály, kterých je možné využít pro podporu té nejlepší kondice hráčů a hráček na hřišti, ale také mimo něj. Jednou z takových je látka, která udrží hráče v suchu i během fyzicky náročných aktivit. Fotbalové kraťasy tě zkrátka podpoří!

Kraťasy v mnoha stylech a barevných provedeních

Díky širokému výběru v katalogu adidas je možné vybírat fotbalové kraťasy nejrůznějších stylů pro všechny typy hráčů a hráček. Je možné najít kraťasy na fotbal, které jsou inspirované klasickým vzhledem v barvách, jako jsou modrá, červená, černá nebo bílá, ale také celopotiskové kraťasy, které dodají na unikátním vzhledu, kterým je možné zaujmou každého. Také styly jsou různorodé, od klasického devadesátkového vzhledu, až po moderní nebo zcela unikátní adidas styly.