alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové kraťasy

 
[202]
Základem výbavy pro každého fotbalistu a fotbalistku jsou fotbalové kraťasy, které značka adidas poskytuje jak pro muže a ženy, kteří tak mohou dosahovat těch nejvyšších možných výkonů, a přitom se ukázat v unikátním a moderním stylu značky adidas.
1 / 5
Strana:z 5

Fotbalové kraťasy pro muže a ženy

V katalogu adidas mají hráči a hráčky možnost vybírat hned z několika desítek stylů a najít tak ideální fotbalové kraťasy přímo pro ně. Ať už během tréninku nebo samotného zápasu – profesionálního nebo amatérského, výhody a krásný styl těchto kraťas může ukázat na hřišti každý. Značka adidas ukazuje svůj unikátní styl, který využívá mnoho profesionálních atletů z celého světa, které tak mohou hráči nejen následovat po sportovní, ale také stylové stránce. Kraťasy je navíc možné vybírat také podle toho jaké technologie obsahují, zda jsou pro brankáře nebo jiné pozice na hřišti, ale také podle jejich unikátního stylu.

Kraťasy na fotbal s unikátními technologiemi adidas

Během zápasu nebo tréninku jede aktivita na plné obrátky, hráč ze sebe musí dostávat ty nejlepší výkony, často pod tlakem nebo v nepříznivém počasí. Sportovní fotbalové oblečení, jako jsou právě kraťasy na fotbal, dresy, kopačky a další výbava, jsou v takové situaci velmi důležité. Celá řada kraťasů ze série značky adidas disponuje speciálními technologiemi a patentovanými materiály, kterých je možné využít pro podporu té nejlepší kondice hráčů a hráček na hřišti, ale také mimo něj. Jednou z takových je látka, která udrží hráče v suchu i během fyzicky náročných aktivit. Fotbalové kraťasy tě zkrátka podpoří!

Kraťasy v mnoha stylech a barevných provedeních

Díky širokému výběru v katalogu adidas je možné vybírat fotbalové kraťasy nejrůznějších stylů pro všechny typy hráčů a hráček. Je možné najít kraťasy na fotbal, které jsou inspirované klasickým vzhledem v barvách, jako jsou modrá, červená, černá nebo bílá, ale také celopotiskové kraťasy, které dodají na unikátním vzhledu, kterým je možné zaujmou každého. Také styly jsou různorodé, od klasického devadesátkového vzhledu, až po moderní nebo zcela unikátní adidas styly.