alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Fotbalové soupravy

 
[287]

Prodyšné a zároveň hřejivé teplákové soupravy navržené s ohledem na pohyb. Nadčasové soupravy adidas jsou vyrobeny z funkčních materiálů, které zaručují maximální komfort a ochrání tě před rozmary počasí.

Cena
399 Kč - 2 499 Kč
3992499
1 / 6
Strana:z 6

Fotbalové soupravy adidas vycházejí z potřeb opravdových fotbalistů

Hrát fotbal začínají kluci i holky už od útlého dětství. Dobře přitom vědí, že k lepším výkonům jim pomůžou jednat kvalitní boty, ale také vysoce kvalitní funkční oblečení, které je dostatečně prodyšné, aby dobře odvádělo pot, a přitom dokázalo nastolit optimální tepelnou pohodu. adidas jako hrdý partner všech sportovců po celém světě připravuje pro každý sport speciální oblečení, u souprav na jejich vývoji spolupracuje s nejlepšími hráči světa. Dopřejte si i vy kvalitní soupravy od adidas a užijte si hru naplno.

Fotbalové teplákové soupravy adidas zaručují maximální komfort

Při tréninku i při ostrém zápasu je třeba se dobře obléknout. Fotbalové teplákové soupravy od značky adidas jsou dobře připraveny na všechny rozmary počasí, které během vašeho pobytu na hřišti mohou nastat. Fotbalové teplákové soupravy adidas jsou vyrobeny z funkčních materiálů, které zajišťují, že jsou hráči neustále v suchu a přitom jejich pokožka skvěle dýchá. Soupravy od adidas jsou vyrobeny z vysoce kvalitních materiálů, které zajišťují dlouhověkost každého kusu oblečení. Materiál je velmi odolný, protože počítá i s častým praním a velmi častým nošením. Nejen pro výrobu fotbalových souprav adidas využívá i recyklované materiály, které jsou součástí snahy tohoto výrobce o snížení objemu plastového odpadu. V nabídce adidas najdete i bavlněné fotbalové soupravy, ty zase při výrobním procesu podporují udržitelné pěstování bavlny.

Teplákové soupravy: oblečení pro sport i volný čas

Fotbalové soupravy adidas jsou určeny jak pro aktivní sport, tak i pro nošení ve volném čase. Jako fanoušek některého z věhlasných klubů jistě rádi obléknete soupravu adidas se znaky svého oblíbeného klubu nebo týmu. Všechny soupravy od značky adidas zdobí znaky charakteristické pro tohoto výrobce, a tedy ikonické 3-Stripes, logo nebo Trefoil v různých velikostech. Fotbalové teplákové soupravy adidas zakoupíte ve všech velikostech jak pro dospělé, tak pro děti od nejmenších velikostí.