alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové soupravy

 
[501]
Fotbalové soupravy a teplákové soupravy jsou základem každého fotbalového tréninku nebo dokonalým kouskem oblečení ve kterém se budete cítit pohodlně.
1 / 11
Strana:z 11

Fotbalové soupravy pro všechny

Fotbal patří mezi nejoblíbenější sporty světa a spolu s ním také jeho výbava, která je pro tento sport tak typická a bez které se žádný hráč neobejde, a ty už se jedná o amatérského nebo profesionálního nadšence. Mezi tyto produkty patří také fotbalové soupravy, které jsou nezbytným doplňkem fotbalové výbavy a které poskytují na skvělém pohodlí, ale také díky patentovaným adidas technologiím dokážou podpořit hráče ve výkonu ať už během tréninku v případě na utkání nebo jakékoliv jiné fyzické aktivitě. Díky naprostému pohodlí které tyto soupravy poskytují, je možné využívat také pro každodenní nošení nebo volnočasové aktivity.

Soupravy na fotbal, které nezklamou

Během jakéhokoliv sportu, fotbalu nevyjímaje, je důležité používat kvalitní výbavu a oblečení, díky kterým mohou hráči dostat své schopnosti na zcela novou úroveň. Toto je možné také díky patentovaným technologiím adidas, na kterých značka neustále pracuje a které jsou důležitou složkou každého produktu z katalogu. Mezi technologie, kterými disponují soupravy na fotbal, patří například materiál, který dopřeje na suchosti i během aktivity a elastické díly, které ji drží pevně na místě, během sportování se tak nebude nic nijak vyhrnovat. To jsou ty pravé fotbalové soupravy, které vás podpoří za každé situace.

Různorodost materiálů a stylů pro fotbalové soupravy

Tyto sety je možné vybírat hned podle několika parametrů, podle toho, co nejvíce vyhovuje. Je možné najít například lehký savý materiál, který má svojí účinek - zachová hráče v suchu a na pokožce působí lehce a příjemně. Střihem jsou teplákové soupravy na fotbal krásně přilnavé k tělu, což přívětivě působí na rychlost a výkon hráče. Také ve stylech je možné bohatě vybírat z různých barev, jako jsou bílá, černá, modrá, kombinace barev a vzorů nebo také pastelových barev pro muže i ženy. Soupravy doplňují klasické znaky značky, jako jsou 3-Stripes nebo Trefoil, kterými je možné ukázat oblíbenou značku a dát tak na odiv své oblíbené barvy, jedinečný styl a přitom se cítit během všech aktivit skvěle.