alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Teplákové soupravy

 
[1115]

Teplákové soupravy pro sportovní nadšence i milovníky pohody

Teplákové soupravy adidas jsou po dlouhá léta nezaměnitelným ikonickým outfitem pro volný čas. První kousky byly vytvořeny v době, kdy sportovní oblečení teprve nenápadně přicházelo mezi atlety a do světa módy okamžitě přinesly svými sportovními siluetami revoluci. Dodneška je tepláková souprava oblíbeným stylem každé generace po celém světě.

Teplákové soupravy jako symbol volnosti

Při výběru teplákové soupravy si polož základní otázku. Potřebuješ tuto sportovní soupravu na trénink, nebo jen pro volné chvíle o víkendu? Na každý účel adidas myslel zvlášť. Na sport se ti může hodit teplákový úbor z perfektně savého froté nebo z lehkých, prodyšných materiálů. Zrovna při přípravě před závodem nebo na střídačku je taková sportovní souprava ideálním oblečením pro udržení tepla. Na doma a pro volné chvíle naopak upotřebíš kalhoty a bundu z měkké tkaniny pro příjemný pocit pohodlí. Naše kolekce obsahuje i recyklované materiály. Při cestách do přírody jí tak můžeš být zase o něco blíž.

Ikonický design 3-Stripes

Design teplákové soupravy adidas byl odjakživa se svými třemi pruhy nepřehlédnutelný a jedinečný. Během let bylo legendární logo 3-Stripes doplněno o další loga, která dodala hlubší význam produktům, na kterých se používají. Tato loga spolu s výrazným nápisem adidas jsou základním motivem většiny teplákových souprav, až už v nenápadném provedení, nebo jako výrazný element. Je jen na tobě, jestli půjdeš do jednobarevného kompletu, nebo si zkombinuješ teplákové kalhoty s bundou podle svého barevného stylu. Na první pohled jednoduchý střih je ve skutečnosti vyladěný do každého detailu, aby vedle volnosti v pohybu lichotil každé postavě. Ať už se ti líbí retro styl 70. nebo 80. let, nebo má tvůj šatník výhradně moderní kousky, svůj volnočasový set kalhot a bundy v široké nabídce naší kolekce dlouho hledat nebudeš. Pro ženy, muže i děti je tepláková souprava adidas tou nejlepší volbou pro tu část dne, kdy děláme přesně to, co nás baví.