alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Chrániče na fotbal

 
[12]

Vysoce kvalitní chrániče na fotbal adidas

Kompletní fotbalovou výbavu pro nadšence a aktivní hráče všech pohlaví a věkových kategorií je možné si zajistit přes rozsáhlý katalog adidas, kde je možné najít také široký výběr pro chrániče na fotbal. Chrániče jsou důležitou součástí výbavy každého fotbalisty nebo fotbalistky a poskytují důležitou ochranu těla během aktivní hry, kdy se může člověk zapálením do hry jednoduše zranit, a to jak na holeni, tak například na kotnících, dlaních, rukou anebo jiných částech těla. Značka adidas proto věnuje pozornost vývoji kvalitních chráničů, se kterými bude fotbal nejen zábavnější, ale také bezpečnější hrou. Nechybí jim ani styl a kvalitní provedení se kterými je možné na hřišti zazářit.

Technologie, které doplňují fotbalové chrániče

Holeně a kotníky patří mezi zranitelné části lidského těla během mnoha sportovních aktivit, včetně fotbalu. Fotbalové chrániče pro holeně a kotníky jsou tak bohatou součástí katalogu produktů adidas je možné z nich vybírat podle mnoha parametrů – včetně obsažených technologií a patentů adidas zvyšující jejich efektivnost a výkon hráčů. Speciální patentovaná výztuž poskytuje ochranu a tlumení před nejtěžšími nárazy. Kompresní rukávy dále fungují jako zabezpečení, díky kterým zůstanou chrániče na fotbal pevně na místě během celého zápasu a hráč se nemusí frustrovat neustálým zpracováním. Vysoká kvalita zpracování dodá hráčům na sebevědomí.

Různé grafické provedení pro chrániče na fotbal

Díky různorodému provedení a širokému výběru v adidas katalogu je možné chrániče vybírat také podle designů, které hráčům nejvíce vyhovují a díky kterým je možné doplnit celkový vzhled na hřišti. Možné je vybírat zejména z kombinace šedých, černých, modrých nebo bílých odstínů. Na designech nechybí klasické logo adidas nebo 3-Stripes, které doplňují mnohé designy a kterými je možné ukázat oblíbenou značku všem na hřišti. Kompresní návlek má jednoduché použití, je však důležité pěnu před prvním použitím navlhčit vlažnou vodou pro ideální funkce.