alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové míče

 
[75]
Míč, to je základ každého fotbalového zápasu. Může se to zdát jako jednoduchý výběr, ale kvalitní fotbalové míče dokážou změnit celý fotbalový zážitek. Značka adidas proto poskytuje široký výběr pro všechny hráče a fanoušky.
Fotbal bílá Míč Messi ClubFotbal bílá Míč Messi Club

Míč Messi Club

Fotbal

Fotbal bílá Míč Messi MiniFotbal bílá Míč Messi Mini

Míč Messi Mini

Fotbal

Fotbal bílá WUCL MINIFotbal bílá WUCL MINI

WUCL MINI

Fotbal

Fotbal bílá WUCL LGEFotbal bílá WUCL LGE

WUCL LGE

Fotbal

Fotbal bílá Míč MLS 24 ProFotbal bílá Míč MLS 24 Pro

Míč MLS 24 Pro

Fotbal

Fotbal bílá Míč Tiro MatchFotbal bílá Míč Tiro Match

Míč Tiro Match

Fotbal

1 / 2
Strana:z 2

Fotbalové míče na trénink nebo zápas

S tím správným míčem je možné dosahovat velkých výkonů, rychlé hry a perfektních zákroků. Inspirované míči předních fotbalových soutěží, fotbalové míče z řady a katalogu adidas jsou přesně to pravé, pro každý zápas, trénink nebo nezávaznou hru s kamarády. Vydají z hráčů nejvyšší výkony, na hřišti vypadají skvěle a jsou plné patentovaných technologií, ale také materiálů, které dostávají jakoukoli fotbalovou hru na novou úroveň, bez ohledu na to, zda se jedná o skutečný zápas nebo jen hru s přáteli na provizorním hřišti. Míče adidas dokáže ocenit jak útočník, tak brankáři nebo obránci.

Míče na fotbal pro rychlou a ideální hru

Míče na fotbal z nabídky adidas je možné využívat pro všechny náročné tréninky a zápasy, a to také díky jejich vysoké odolnosti a pevnosti. Ta je zaručena již výrobou a patentovanými technologiemi výroby materiálů, které míčům dodávají na extra odolnosti i proti těm nejsilnějším zákrokům. Strojová výroba dodá na extra silné konstrukci, butylová duše naopak dodává na odolnosti a pevnosti během všech zákroků. Míč je nutné nafouknout, následně je z něj však možné získat to nejlepší pro každý zápas nebo hru přes fotbalové míče.

Inspirované předními míči, adidas inspiruje generace

Fotbalové míče z katalogu adidas jsou inspirovány nejvyššími fotbalovými světovými soutěžemi, které mohou inspirovat nejen juniory, ale také amatérské milovníky fotbalu nebo ostřílené hráče k tomu hráče také ve svém volném časem s míčem nejvyšší kvality. Plášť míče na fotbal z nabídky adidas jsou vyrobené ze 100% termoplastického polyuretanu a jeho textura dodává na unikátním vzhledu. Vyhledávat je možné také různé provedení, kterému v mnoha případech nechybí unikátní znaky značky, jako jsou 3-Stripes nebo Trefoil logo, kterými je možné ukázat své barvy.