alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-deliveryusp-free-returnsarrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclosecross-smalldropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas
DORUČENÍ ZDARMA NAD 700 KČ A VRÁCENÍ ZBOŽÍ DO 100 DNÍ
Objednej si zboží online a vyzvedni si ho v prodejně

Fotbalové míče

 
[96]
1 / 2
Strana:z 2

Fotbalové míče adidas pro nejoblíbenější hru na světě

Fotbalové míče jsou nezbytnou součástí pro nejoblíbenější hru této planety a adidas je jejich celosvětovým dodavatelem. Ať už hraješ fotbal na trávě, na umělém trávníku nebo jen za domem na plácku, potřebuješ jen několik spoluhráčů a vhodný míč. Naše dlouholeté zkušenosti s výrobou fotbalových míčů a jejich využití při těch největších sportovních událostech světa ti dávají jistotu skvělého fotbalového zážitku. Míče všech velikostí a barev, na trénink i do zápasu, připravené dát ti pocit, že se účastníš té největší fotbalové bitvy světa. A i když si chceš jen tak zakopat, máme pro tebe míč připravený hned ke hře. Zbytek je jen na tobě.

Vyber si ten svůj správný fotbalový míč

Fotbalové míče adidas jsou pro tebe připravené ve všech velikostech. Ty nejmenší hodíš jen tak do tašky a vytáhneš, když se ti chce prostě hrát. Jdeš si zahrát v neděli večer do haly? Máš na středeční odpoledne domluvenou reprízu posledního finále? Není problém najít ten nejvhodnější míč pro tebe a tvoje kamarády. A ani když si náhodou zapomeneš pumpičku, není vše ztraceno. Na slunci, v dešti, ve dne i za tmy, jen ty a tvůj míč budete rozhodovat o konečném skóre.

Natrénuj a pak se ukaž!

Předháníš se se spoluhráčem v tom, kdo udělá víc nožiček? Hlavičkuješ i ze spaní? Neuděláš bez míče ani krok? Ať už jsi amatér nebo profík, hraješ v parku nebo na stadionech, fotbalové míče adidas budou tvým perfektním společníkem. Konstrukce vylepšovaná po desítky let a důraz na maximální kvalitu ti pomůžou ukázat tvoje fotbalové schopnosti. Nech se inspirovat největšími fotbalovými hvězdami a vyzkoušej si všechny jejich triky. Nejdřív udělá dojem jen tvůj míč, ale ty se brzy přidáš. Trénovat můžeš donekonečna, odolné míče všech velikostí toho vydrží opravdu hodně. Ovládni svůj míč a ukaž ostatním, jak to s ním umíš.