alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Fotbalové tašky

 
[54]
1 / 2
Strana:z 2

Fotbalové tašky adidas mají široké využití

Na fotbalové tréninky jsou ideální. Fotbalové tašky adidas mají velikost přesně pro potřeby hráčů kopané a jejich vnitřní prostor je uspořádán prakticky, aby dokázal pojmout vše, co profesionální i rekreační fotbalista pro svůj trénink nebo zápas potřebuje. To ale neznamená, že byste fotbalové tašky adidas nevyužili i při jiných příležitostech, například při návštěvě bazénu, fitka, a některé modely si můžete vzít s sebou i jako batoh na výlet.

Tašky na fotbalovou výbavu adidas mají různý tvar i design

Každému sportovci vyhovuje něco jiného, a proto se adidas snaží nalézt optimální řešení pro potřeby i těch nejnáročnějších profesionálů. Tašky na fotbalovou výbavu proto adidas připravil v mnoha designech. Zatímco některým sportovcům vyhovuje spíše prostorný a uvnitř zajímavě a chytře řešený fotbalový batoh, jiní dávají přednost sportovní tašce přes rameno. Fotbalové tašky přes rameno jsou perfektní, pokud na trénink jezdíte autem. Vejde se vám do nich opravdu všechno, co potřebujete. Mají praktické boční přihrádky na zip a prodyšnou přihrádku na kopačky, kterou oceníte zejména při návratu z tréninku domů. Nosit je můžete v ruce, ale i přes rameno. Sportovní tašky se vyrábějí z vysoce odolného materiálu, aby byly dobře připraveny na každodenní používání a tvrdší zacházení. Některé jsou proto vybaveny i plastovými nožkami, takže dno tašky i při odložení na zem zůstane suché a čisté.

Když tašku nahradí batoh

Fotbalové tašky jsou při přenášení na delší vzdálenosti trochu oříšek, pokud preferujete nošení na zádech. Proto adidas nabízí také batohy na fotbal s praktickými přihrádkami po bocích a velkým prostorem uvnitř. Polstrované ramenní popruhy se postarají o to, že nosit batoh je pro vás velmi příjemné a uvolní vám to ruce. Vnitřní uspořádání často myslí jak na zpocené kopačky, tak i na drobnosti, jako je peněženka, lahev s pitím nebo kosmetické věci. Praktické poutko vám umožní batoh jednoduše v šatně pověsit, a tak ho dobře uklidit.