alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové tašky

 
[28]
Ideální fotbalové tašky nejen pro fotbalisty a fotbalistky, ale také pro všechny ostatní sportovce v krásném stylu značky adidas

Fotbalové tašky ideální na sportování

Každý sportovec potřebuje po svém boku mít své veškeré vybavení a oblečení, které může během posilování, tréninku nebo samotného zápasu potřebovat. K tomu ideálně poslouží fotbalové tašky, které mají různé velikosti a různé provedení a díky tomu mohou sportovci vybírat přesně podle toho, co jim nejvíce vyhovuje. Tak jako je tomu u všech výrobků od této značky, tak je v tomto případě je katalog plný zajímavých kousků, kterým nechybí klasický adidas styl nebo jejich technologie, díky kterým je možné tašky využívat naplno a dlouhodobě. Zároveň mohou využívat jak sportovci, tak sportovkyně všech věkových kategorií a pro různé sportovní aktivity, nejen fotbal.

Tašky na fotbal s podporou moderních technologií

U všech produktů značky adidas je možné očekávat jejich patentované a moderní technologie, díky kterým jsou všechny produkty v katalogu co nejúčinnější a poskytují maximální podporu. Tašky na fotbal mají různé výhody pro své uživatele, podle toho, jaký druh si z katalogu zájemce vybere. Je možné využívat celé řady přihrádek na nejrůznější doplňky potřebné na trénink nebo každodenní používání, některé batohy mají zároveň polstrování, například pro nošení notebooků a jiné elektroniky. Velké tašky naopak obsahují nožky, díky kterým se fotbalová taška jen tak nenamočí nebo nezašpiní při položení na zem.

Batohy a tašky v různých stylech

Nabídka na tašky a batohy ale také ledvinky a další doplňky je opravdu široká a díky tomu si může vybrat opravdu každý, bez ohledu na to pro jakoukoliv příležitost nebo kolik doplňků sebou chce člověk nosit. Je možné najít velké tašky na veškerou výbavu, kam se hravě vejdou například kopačky, náhradní dresy voda a mnohé další nebo naopak malé tašky například na výlet nebo na víkendové zápasy. Tyto tašky je zároveň možné vybírat z různých barevných provedení, které samozřejmě disponují slavným logem Trefoil nebo tolik typickými 3-Stripes.