alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové ponožky

 
[54]
Fotbal černá Ponožky PrideFotbal černá Ponožky Pride

Ponožky Pride

Fotbal

1 / 2
Strana:z 2

Fotbalové ponožky pro všechny

Pro fotbalisty a fotbalistky je velmi důležité mít tu nejlepší možnou výbavu, neméně důležité jsou fotbalové ponožky, které slouží jako extra podpora pro pohodlnou hru nebo trénink často náročných fotbalových zápasů. Kvalitní ponožky jsou důležité nejen pro pohodlí, ale také pro dostatečnou ochranu chodidel v kopačkách, absorbování potu během náročné aktivity a kompresi – díky těmto faktorům může být hra nejen kvalitnější, ale také pohodlnější pro každého hráče nebo hráčku. Od značky adidas je možné najít širokou nabídku ponožek pro muže a ženy pro nejvyšší možný výkon a pohodlí.

Ponožky na fotbal prvotřídní adidas kvality

Pro všechny produkty značky adidas platí, že je možné si užívat nejen jejich stylu, ale také mnoha patentovaných technologií, které jsou součástí těchto produktů, včetně takových kousků, jako jsou ponožky na fotbal. Těchto technologií je využíváno za účelem speciální výroby látek, úpravy povrchu nebo speciálních technologií pro maximální podporu. Pro tento typ produktů je možné využívat například přidané polstrování pro extra ochranu během náročné hry nebo prodyšné díly ze speciální patentované síťoviny, díky které je možné získat extra energii díky propouštění páry, a tedy dodávání extra vrstvy pohodlí. Fotbalové ponožky vás jednoduše nenechají ve štychu.

Ponožky všech barev a stylů

Vysoké ponožky jsou klasickým znakem profesionálních fotbalistů a fotbalistech, sladěných do barev jejich dresů pro kompletní vzhled. Ten je nyní možné si dopřát také díky nabídce adidas na fotbalové ponožky celého barevného spektra. Je možné najít kousky v klasických barvách, jako jsou červená, černá, modrá nebo bílá. Je však možné najít také jiné odstíny, od jasné žluté, přes růžovou, zelenou až po kombinace různých barev, které lemují další klasické značky adidas značky, jako jsou 3-Stripes nebo Trefoil. Všechny tyto znaky pomáhají hráčům ukázat jejich barvy a dosahovat nejvyšších výkonů ve velkém stylu.