alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictwittervkwhatsappyahooyoutube
adidas

Fotbalové ponožky

 
[37]

Fotbalové ponožky a návleky na lýtka pro pohodlí na hřišti i fotbalové fanoušky. Štulpny jsou důležitá součást výbavy, která chrání nohy. Ve fotbalových štulpnách a ponožkách adidas posuneš hru na další úroveň.

Fotbalové ponožky, jako důležitá součást fotbalové výbavy

Fotbalové ponožky jsou naprosto zásadní součástí výbavy pro všechny fotbalisty. Chrání tvé nohy před chladem a drobnými oděrkami. Zajistí ti pohodlí, a ty se tak budeš moct soustředit na soupeře a na míč, místo na nepohodlí. Fotbalové ponožky navíc nemusí být nudné. Vyber si fotbalové ponožky adidas přesně podle svého gusta. Vybrat si můžeš z různých barev, délek a designů. Co ti fotbalové ponožky přinesou? Kromě toho, že tě zahřejí, taky ti pomůžou zpevnit klenbu a kotník a odpruží namáhané oblasti. Vyber si ty, které ti budou nejvíc vyhovovat. Navržené jsou anatomicky, speciálně pro pravou a levou nohu. Některé mají strategické polstrování a prodyšné díly ze síťoviny. Vyrobené jsou typicky z kombinace polyesteru, nylonu a elastanu, tak, aby fungovaly přesně tak, jak mají. Dostupné jsou v širokém rozpětí velikostí a s motivy různých světových fotbalových klubů.

Fotbalové ponožky pro fotbalisty i fotbalové fanoušky

Ať už běháš na hřišti nebo fandíš na tribuně, fotbalové ponožky adidas by ti určitě neměly chybět. Jsou lehké, prodyšné, dobře odvádí pot, jsou měkké a pohodlné. Chraň své nohy a zároveň ukaž svůj styl. Ukaž, jakému klubu fandíš, ukaž, co v tobě je. Využiješ je při venkovních i vnitřních zápasech a vždy tě podrží. V nabídce adidas najdeš fotbalové ponožky pro muže, fotbalové ponožky pro ženy i fotbalové ponožky pro děti. Fandit nebo vyhrávat na hřišti můžete celá rodina. Všechny fotbalové ponožky adidas jsou navržené s ohledem na pohodlí a poskytují ochranu a zpevnění. Pokud potřebuješ kompresní klenbu a kotníkovou část, jsou v nabídce. Většina fotbalových ponožek je v délce ke kolenům, pokud ale dáváš přednost kratšímu střihu, také jej v nabídce adidas najdeš. Anatomicky tvarované zesílení zajistí delší životnost fotbalových ponožek, aby vydržely nejeden zápas. Vyber si u adidas ty svoje a ukaž všem na fotbalovém hřišti, co do toho umíš dát.