alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Ponožky

 
[264]
1 / 6
Strana:z 6

adidas ponožky jsou důležitým základem každého šatníku

Dodají ti maximální stabilitu a jistotu. Můžeš se na ně spolehnout a budou ti vždy oporou. Za žádných okolností tě nezklamou. Vždycky tě podrží, když to budeš potřebovat. A zároveň ti dopřejí svobodu. Nebudou omezovat tvůj přirozený pohyb. Naopak tě v něm podpoří! Řeč není o novém vztahu, ale o tvých nových ponožkách adidas! Jsou zkrátka dokonalé tak, že je nebudeš chtít sundat. A to zní jako adekvátní odměna pro chodidla, která tě bez stěžování nesou od ranního zazvonění budíku až do večerního ulehnutí, ne? 

V ponožkách adidas budou tvá chodidla spokojená, jako v peřince

Komfort nohy v ponožkách adidas zajistí jejich částečně zpevněná šlapka, polstrování a materiál s vysokým podílem bavlny. Tvé chodidlo tak bude jako v bavlnce. Tvá chodidla zažijí absolutní blaho. Nejlepší na tom je, že jsou ponožky adidas vhodné pro jakoukoliv příležitost. Hodí se na denní běžné nošení i na sport. adidas  ponožky využiješ při maratonském běhu stejně dobře jako na procházce po městě s kamarády. Pro dosáhnutí cílů je důležité si věřit. Sportovní ponožky adidas ti dodají sebevědomí za všech okolností a ty si budeš zase o něco jistější v kramflecích. A to je jednoznačně jedním ze zásadních klíčů k úspěchu! 

Sportuj a buď u toho trendy a šik

Není lehké být sportovec, který udává módní trendy. S ponožkami adidas to však zvládneš hrávě a bez námahy. Efektivně v sobě kloubí sportovní vzhled a elegantnost. Ikonické logo zdobí vnější stranu ponožek a křičí tak do světa o tvé vášni ke sportu. Buď sám sebou. Zkombinuj ponožky adidas s dalšími prvky svého šatníku a vytvoř si tak outfit snů! Můžeš si vybrat z různých barevných provedení a vyjádřit tak své autentické já. A takových ponožek se vyplatí mít i  několik párů. Známe příběhy o tom, jak se ponožky rády ztrácí.