alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkIcons/Communication/USP/Cash-deliveryIcons/Communication/USP/Delivery-eveningIcons/Communication/USP/Delivery-same-dayIcons/Communication/USP/Delivery-storeusp-deliveryIcons/Communication/USP/Exchangeusp-free-returnsIcons/Communication/USP/Gift-cardIcons/Communication/USP/KlarnaIcons/Communication/USP/Salespritearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexpandfilterhamburgerhide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-shadowpausepin-smallpinplay-shadowplayplusprofilereloadsearchsharewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessenger-blackmessenger-colorpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube
Přeskočit na hlavní obsah
adidas

Fotbalové doplňky

 
[226]

Chrániče, míče, rukavice a další potřebné vybavení pro fotbalové nadšence, se kterým mohou vyrazit na trénink nebo zápasy díky široké nabídce fotbalových doplňků pro muže i ženy, ale také mladé hráče – to vše od adidas.

Chrániče holení Tiro League
Míč UCL Competition Void
Míč Al Rihla League
Míč Tiro Club
Míč Al Rihla Club
Rukavice Predator Edge Training
Rukavice X Speedportal Pro
Rukavice Manchester United
Rukavice Predator Edge Match
Míč Al Rihla Competition
Míč Al Rihla League Junior 290
Míč Tiro Club
Míč Al Rihla Mini
Náhradní kolíky z TPU
Čepice Real Madrid
Štulpny Milano 16 – 1 pár
Štulpny Milano 16 – 1 pár
Kšiltovka Mexico Home Dad
Rukavice Predator Training
Rukavice Predator Edge Training
Čepice Manchester United
Kšiltovka Manchester United Snapback
Míč UWCL League Void
Ponožky Adi 21
Štulpny Milano 16 – 1 pár
Ponožky Adi 21
Rukavice Tiro
Rukavice X Speedportal League
Taška Tiro Primegreen Bottom Compartment Duffel Large
Rukavice Predator Edge League
Kapitánská páska
Čepice Tiro 21
Štulpny Milano 16 – 1 pár
Míč Al Rihla League Junior 350
Kšiltovka Spain Winter
Míč UCL Void Mini
Štulpny Milano 16 – 1 pár
Pumpička
Míč Tiro Club
Taška Germany Duffel
Rukavice Fieldplayer
Míč UCL Club Void
Ponožky Adi 21
1 / 5
Strana:z 5

Různorodé fotbalové doplňky adidas

V katalogu adidas je možné najít nejrůznější fotbalové doplňky, kterými je možné získat veškerou výbavu pro fotbalisty nebo fotbalistky, ale také juniory nebo profesionální atlety. Výbava je pro sportovce důležitým základem, který je dokáže podpořit ve výkonech, poskytuje možnost dostat ze sebe to nejlepší, a to všechno je umocněno moderními a patentovanými technologiemi této značky. V katalogů doplňků je možné najít takové doplňky jako jsou fotbalové chrániče, míče, stylové lahve na pití, ponožky, rukavice, ale také tašky a batohy do kterých se všechny tyto doplňky skvěle vejdou.

Doplňky na fotbal s podporou adidas technologií

Všechny doplňky a oblečení od značky adidas, kam spadají také doplňky na fotbal, jsou vyráběny využitím nejmodernějších technologií, vyvíjených speciálně společností adidas, které hráčům poskytují extra podporu, bez ohledu na to, jak malý se doplněk může zdát, vždy za ním stojí velká podpora značky. Například fotbalové rukavice disponují silným polstrováním, díky kterému míč nevyklouzne a chrání ruce proti nárazům. Vysoké štulpny naopak dokonale chrání nohy hráče během celého tréninku nebo zápasu a jsou dostupné v různých barvách, pro míče je možné najít strojově šitý plášť díky kterému míče vydrží a je s nimi možné hrát ve všech podmínkách a podobné fotbalové doplňky disponují dalšími výhodami značky.

Doplňky ve všech stylech

V katalogu adidas je možné doplňky na fotbal hledat ve všech různých stylech pro muže, ženy, ale také mladé začínající fotbalisty a fotbalistky – vybere si tedy každý. Doplňky na fotbal je možné vybírat podle klasického designu inspirovaného kolekcí z devadesátých let, je možné najít také moderní až futuristické provedení nebo více experimentální zaměření pro sportovce, kteří chtějí ukázat svůj osobitý styl. Také barevné provedení je různorodé, od klasické černé nebo bílé až po pastelové a neonové odstíny, které lemují klasické 3-Stripes a Trefoil pro jedinečný vzhled značky.