alert-erroralert-infoalert-successalert-warningbroken-imagecheckmarkcontact-emailcontact-phonecustomizationforbiddenlockedpersonalisation-flagpersonalizationrating-activerating-inactivesize-guidetooltipusp-checkmarkusp-delivery-cashusp-delivery-delayusp-delivery-eveningusp-delivery-same-dayusp-delivery-storeusp-deliveryusp-exchangeusp-free-returnsusp-gift-cardusp-klarnausp-salearrow-backarrow-downarrow-left-longarrow-leftarrow-right-longarrow-rightarrow-upbag-activebag-inactivecalendar-activecalendar-inactivechatcheckbox-checkmarkcheckmark-fullclipboardclosecross-smalldownloaddropdowneditexternal-linkfilterfullscreenhamburgerhd-filledhd-outlinehide-activehide-inactivelocate-targetlockminusnotification-activenotification-inactivepause-outlinepin-smallpinplay-filledplay-outlineplusprofilereloadsd-filledsd-outlinesearchsharesound-off-filledsound-off-outlinesound-on-filledsound-on-outlinesubtitles-cc-filledsubtitles-cc-outlinesubtitles-filledsubtitles-outlinewishlist-activewishlist-inactivezoom-outzoomfacebookgoogleinstagram-filledinstagrammessengerpinterestruntastictiktok-defaulttiktoktwittervkwhatsappyahooyoutube

Fotbalové doplňky

 
[204]
Fotbal červená PumpičkaFotbal červená Pumpička

Pumpička

Fotbal

Fotbal bílá MÍČ UCL PROFotbal bílá MÍČ UCL PRO

MÍČ UCL PRO

Fotbal

Fotbal stříbrná Míč Messi ClubFotbal stříbrná Míč Messi Club

Míč Messi Club

Fotbal

1 / 5
Strana:z 5

Různorodé fotbalové doplňky adidas

V katalogu adidas je možné najít nejrůznější fotbalové doplňky, kterými je možné získat veškerou výbavu pro fotbalisty nebo fotbalistky, ale také juniory nebo profesionální atlety. Výbava je pro sportovce důležitým základem, který je dokáže podpořit ve výkonech, poskytuje možnost dostat ze sebe to nejlepší, a to všechno je umocněno moderními a patentovanými technologiemi této značky. V katalogů doplňků je možné najít takové doplňky jako jsou fotbalové chrániče, míče, stylové lahve na pití, ponožky, rukavice, ale také tašky a batohy do kterých se všechny tyto doplňky skvěle vejdou.

Doplňky na fotbal s podporou adidas technologií

Všechny doplňky a oblečení od značky adidas, kam spadají také doplňky na fotbal, jsou vyráběny využitím nejmodernějších technologií, vyvíjených speciálně společností adidas, které hráčům poskytují extra podporu, bez ohledu na to, jak malý se doplněk může zdát, vždy za ním stojí velká podpora značky. Například fotbalové rukavice disponují silným polstrováním, díky kterému míč nevyklouzne a chrání ruce proti nárazům. Vysoké štulpny naopak dokonale chrání nohy hráče během celého tréninku nebo zápasu a jsou dostupné v různých barvách, pro míče je možné najít strojově šitý plášť díky kterému míče vydrží a je s nimi možné hrát ve všech podmínkách a podobné fotbalové doplňky disponují dalšími výhodami značky.

Doplňky ve všech stylech

V katalogu adidas je možné doplňky na fotbal hledat ve všech různých stylech pro muže, ženy, ale také mladé začínající fotbalisty a fotbalistky – vybere si tedy každý. Doplňky na fotbal je možné vybírat podle klasického designu inspirovaného kolekcí z devadesátých let, je možné najít také moderní až futuristické provedení nebo více experimentální zaměření pro sportovce, kteří chtějí ukázat svůj osobitý styl. Také barevné provedení je různorodé, od klasické černé nebo bílé až po pastelové a neonové odstíny, které lemují klasické 3-Stripes a Trefoil pro jedinečný vzhled značky.